Yardım Xiaomi 14 Lens buğu sorunu yüzüne 13 ultraya geçmek?

Seruf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
poco x3 NFC
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global mi 14
Telefon Modeli
Xiaomi 14
Bootloader Kilidi
Kapalı
Öncelikle herkese hayırlı haftalar diliyorum pazar günü aldığım YD Xiaomi 14 telefonumdaki ana kamera lensindeki buğu problemi yüzüne telefonumu iade etmeye götürüyorum şuan onun yerine 13 ultra düşünüyorum sizce mantıklı karar ne olur uzun vadede beni kamera konusunda tatmin edeceğine eminim ama ondada buğu sorunu olurmu diye korkuyorum. Ve ayrıyetten telefonu alırken global olmasını istiyorum neye dikkat etmeliyim? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
13 ultra kamera performansı olarak daha iyi ve uzun süre kullanılabilir bir cihaz. Yalnız piyasada satılanlar genellikle 16 GB ram destekli Çin modelleri. Eğer global model istiyorsanız Avrupa için üretilen 12/512 kapasiteli modellere bakmanız gerekir. Fakat o modeli de piyasada bulmanız çok zor.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Herhangi bir buğu sorunu yaşamazsınız. Nette su testleri mevcut, sıcak ve soğuk su altında uzun süre bekletilmesi durumda bile buğu yapmıyor. Kamera konusunu açmaya bile gerek yok. Pişman olmazsınız, Global bulamıyorsanız Çin model de alabilirsiniz. Band 20 takıntınız yoksa zaten sorun olmaz. Ben hiç sorun yaşamadım çekme konusunda.

Oyla:

Seruf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
poco x3 NFC
Konular
1
Herhangi bir buğu sorunu yaşamazsınız. Nette su testleri mevcut, sıcak ve soğuk su altında uzun süre bekletilmesi durumda bile buğu yapmıyor. Kamera konusunu açmaya bile gerek yok. Pişman olmazsınız, Global bulamıyorsanız Çin model de alabilirsiniz. Band 20 takıntınız yoksa zaten sorun olmaz. Ben hiç sorun yaşamadım çekme konusunda.
Şuan geri dönüyorum iade edemedim ödeme yapmışlar, bi kaç gün ileriye attılar ödemeyi telefonu aldım ödeme olana kadar bende bu telefonun buğu problemini çözme ihtimalim varmıdır? Ve ayrıyetten 13 ultrayıda sordum o full çinmiş global bulamazsın dedi. Çin telefonu da kendim kullanmak istemiyorum ya gerçekten beni böyle uğraştırdıği için sırf gidip iPhone 15 pro felan alacağım bıktım ya

Oyla:
Üst Alt