Soru xiaomi 14 cin modeli

mahmut5834

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahmut
Cihazım
xiomi mi 8 lite
Konular
4
xiaomi 14 cin telefonum var global rom yükleyince hat görmeme sorunum var ney yapmam lazım

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Eu rom yükleyin.global yükleyenlerde Kamera veya şebeke sorunu olabiliyor

mahmut5834

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahmut
Cihazım
xiomi mi 8 lite
Konular
4
Eu rom yükleyin.global yükleyenlerde Kamera veya şebeke sorunu olabiliyor
Eu rom kullanmak istemiyorum global rom yüklemek istiyorum ama direnç kaydı geldiği zaman şebeke gelir mi

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Eu rom kullanmak istemiyorum global rom yüklemek istiyorum ama direnç kaydı geldiği zaman şebeke gelir mi
Zannetmiyorum global ve çin modeli arasında farklı sensörler var galiba o yüzden birbirlerinin yazılımını calistirmiyor

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Son zamanlarda olduğu gibi bunada ımeı Atılmaz deniyor ama sonradan bi yöntem cıkıyor. Gerçi şuan çift katmanlı telefonlara ya çok pahalıyada ya da hiç atmıyorlar ımeı. Bu telefon içinde çift katman ve başka sebeplerden atılmıyo deniyor. Arastırdınız mi acaba. Bende dün mi 13 aldım. Elimde 12x olduğu çift katman olduğu için 14 almaya cesaret edemedim nasıl olsa çıkar diyerek

mahmut5834

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahmut
Cihazım
xiomi mi 8 lite
Konular
4
Son zamanlarda olduğu gibi bunada ımeı Atılmaz deniyor ama sonradan bi yöntem cıkıyor. Gerçi şuan çift katmanlı telefonlara ya çok pahalıyada ya da hiç atmıyorlar ımeı. Bu telefon içinde çift katman ve başka sebeplerden atılmıyo deniyor. Arastırdınız mi acaba. Bende dün mi 13 aldım. Elimde 12x olduğu çift katman olduğu için 14 almaya cesaret edemedim nasıl olsa çıkar diyerek
İmie gelir diyorlar ama anlamadığım Xiaomi kilitli açamıyorum yetkili hesap istiyor hypros ta öyle demek ki

yolwerin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi 10
Konular
3
İmie gelir diyorlar ama anlamadığım Xiaomi kilitli açamıyorum yetkili hesap istiyor hypros ta öyle demek ki
Global rom yüklendikten sonra modem ve modemfirmware çin romundan flashlanırsa şebeke alırsınız

Xiaomi 14 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt