Yardım Xiaomi 13Ultra Bootloader Sorunu

Fth68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Öncelikle selamlar iyi forumlar
Yeni bir xoaomi 13Ultra aldım cihazda global hyperos kurulu fakat bootloader kapalı benim bootloader kilidini acman lazim fakat hyperos olduğu için açılmıyor bir yolu varmıdır yardımınıza ihtiyacım var

Fth68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Çin cihazı topluluk uygulaması üzerinden bootlaoder açamıyor diye biliyorum. Rom global olsa da açamazsınız. 13 Ultra yanlış bilmiyorsam çine özel cihaz zaten.
Yani hiç bir şekilde bootloader açmayacak miyim evet çin cihazı

Oyla:

Rockweed

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi 13 Ultra
Meslek
Webmaster
Konular
0
Çok aşırı bilgili olmadığım için meraktan bir soru sormak istiyorum. Konu sahibinin yaşadığı sorun ile bağlantılı olduğunu düşünüyorum. 1-2 ay önce fake rom yüklü 13 ultra aldım. Başvuru yapıp Bootloader kilidini açtım. İçerisinde MIUI vardı. Ben global hyperos yükledim. Fakat geçen hafta Bootloader kilidini kapatmak istedim. Kapatma işlemini yaptım ve cihaz hardreset ekranında kaldı. Araştırmalarım sonucu bir kaç konuda Çin cihazlarının Bootloader kilidi kapalı şekilde global hyperos sistemini çalıştırmadığını öğrendim. Zaten hardreset ekranında bahsettiğim durumla ilgili uyarı da veriyordu cihaz. Tekrar kilit açma işlemi yaptıktan sonra cihazın normal şekilde açıldığını da gördüm. Merak ettiğim konu şu ki siz cihazımda global hyperos yüklü ve kilit kapalı diyorsunuz. Bu nasıl oluyor onu anlayamadım. Bilen biri aydınlatabilirse çok sevinirim. Kusura bakmayın biraz uzun oldu ama detaylandırmak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt