Rehber Xiaomi 13'te SIM Kart Okuma Sorunu Çözümü

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
61
Tayvan HyperOS son sürümü hocam, mecburen eskisine döndüm modem dosyasının :) ama gerçekten sim olayı düzelmişti
Tayvanlarda evet sorun var :) TW harici CN-EEA-Global romlar ile sorunsuz çalışıyor. Hatta AOSP Based romlar ile de sorunsuz çalışıyor.

halilkarakuyu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
7
Tayvanlarda evet sorun var :) TW harici CN-EEA-Global romlar ile sorunsuz çalışıyor. Hatta AOSP Based romlar ile de sorunsuz çalışıyor.
Çin romu için olumsuz yorumlar okudum o yüzden aklımda soru işaretleri var o yüzden geçmek istemiyorum qr kod çalışmıyor diyorlardı en son düzeldi mi bilmiyorum, hyperosa geçerkende WhatsApp yedeğim uçtu google drive yüzünden uğraşmak da istemiyorum ama sim kart işi canımı sıkmıyor da değil :)

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
61
Çin romu için olumsuz yorumlar okudum o yüzden aklımda soru işaretleri var o yüzden geçmek istemiyorum qr kod çalışmıyor diyorlardı en son düzeldi mi bilmiyorum, hyperosa geçerkende WhatsApp yedeğim uçtu google drive yüzünden uğraşmak da istemiyorum ama sim kart işi canımı sıkmıyor da değil :)
HyperOS kullanacaksam bu kesinlikle CN rom olur. Kesinlikle çok fark var. Ne WhatsApp yedeğimle ne de Qr Kodlar ile alakalı hiçbir problem yaşadım. Sorunsuz bir deneyim yaşıyorum.

Üst Alt