Yardım Xiaomi 13T Pro

blackops18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi 11t
Konular
7
Selamün aleyküm arkadaşlar cihazı alalı 2 ay oldu cihaza direnç kayıt işlemi yaptırdım cihaza yüklü olan rom 14.0.16.0 eu rom cihaz yavaş çalışıyor ekran yenileme hızı 120 hz den yukarı asla çıkmıyor xiaomi 12x cihazı ile yan yana getirdim 13t pro yu ezdi resmen aldığıma o kadar pişman oldum ki kendine özgü yazılımı olmayan k60 ultranın romuyla beslenen ve dışlanmış bir cihaz gerçekten tayland japon global eu rom hepsini denedim cihaz da seri akışkan davranışlar görmüyorum 11t pro cihazım hala duruyor o bile bundan daha hızlı hareket ediyor yazılımsal sorun diye tahmin ediyorum bana yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum teşekkür ederim

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Selamün aleyküm arkadaşlar cihazı alalı 2 ay oldu cihaza direnç kayıt işlemi yaptırdım cihaza yüklü olan rom 14.0.16.0 eu rom cihaz yavaş çalışıyor ekran yenileme hızı 120 hz den yukarı asla çıkmıyor xiaomi 12x cihazı ile yan yana getirdim 13t pro yu ezdi resmen aldığıma o kadar pişman oldum ki kendine özgü yazılımı olmayan k60 ultranın romuyla beslenen ve dışlanmış bir cihaz gerçekten tayland japon global eu rom hepsini denedim cihaz da seri akışkan davranışlar görmüyorum 11t pro cihazım hala duruyor o bile bundan daha hızlı hareket ediyor yazılımsal sorun diye tahmin ediyorum bana yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum teşekkür ederim
Redmi k60 ultranın global hali bildiğiniz. K60 ultra romu yükleyebilirsiniz ve zten 120 destekliyorsa neden üstüne çıksın?

blackops18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi 11t
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Redmi k60 ultranın global hali bildiğiniz. K60 ultra romu yükleyebilirsiniz ve zten 120 destekliyorsa neden üstüne çıksın?
Hocam tek derdim 144 hz çıkmaması değil telefonda seri akışkan geçişler yok geliştirici seçeneklerinden animasyonları 0.5 çektim ettim hyperos yüklediğimde telefon o kadar hantallaştı ki oyunlar da fps düşüşü vs çözemedim bir türlü

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
28
Hocam tek derdim 144 hz çıkmaması değil telefonda seri akışkan geçişler yok geliştirici seçeneklerinden animasyonları 0.5 çektim ettim hyperos yüklediğimde telefon o kadar hantallaştı ki oyunlar da fps düşüşü vs çözemedim bir türlü
144hz kilidini açmak için konu mevcut araştırın ancak 144hz ile 120 Hz arasında bence sadece şarj tüketim farkı var 😀😀

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
İsterseniz MIUI ye geri dönebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

144hz kilidini açmak için konu mevcut araştırın ancak 144hz ile 120 Hz arasında bence sadece şarj tüketim farkı var 😀😀
Katılıyorum.

blackops18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi 11t
Konular
7

Katılıyorum.
Miu 14.0.4.0 de kurdum onda telefon 1 tık hızlanma oldu ama yine diyorum ekran yenileme hızını kenara koy telefon diğer cihazlara göre daha yavaş geliyor anlam veremiyorum

Katılıyorum.
Senin dediğini de yaptım kamera çalışmadı dün akşam bende yeniden rom attım 😀

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
28
Miu 14.0.4.0 de kurdum onda telefon 1 tık hızlanma oldu ama yine diyorum ekran yenileme hızını kenara koy telefon diğer cihazlara göre daha yavaş geliyor anlam veremiyorum

Senin dediğini de yaptım kamera çalışmadı dün akşam bende yeniden rom attım 😀
Hızdan kastınız nedir neyin hızı yavaş geliyor yavaş kaldığı konu ne

blackops18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi 11t
Konular
7
Hızdan kastınız nedir neyin hızı yavaş geliyor yavaş kaldığı konu ne
Cihazın animasyon geçişleri uygulama açılışları bir de birşey sorucam geliştirici ayarlarından ekran dpi sizde kaç acaba

Rom yükleme işlemi miflash üzeri haricinden başka yapılıyormu ? Ya da stock rom nedir ben bu cihazın kendine ait stock romunu aldım hyperos 1.0.6 eu modeli ama bunu sp flash ile kurulum yapılması gerektiğini söylüyorlar bilgisi olan varmı

Son düzenleme:

blackops18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi 11t
Konular
7
Benim sorunum şu ekran yenileme hızı çoğunlukla 60 fps lere kadar iniyor 120 ye nadir çıkıyor acaba ekran hızı bundan kaynaklı olmasınmı

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
28
Benim sorunum şu ekran yenileme hızı çoğunlukla 60 fps lere kadar iniyor 120 ye nadir çıkıyor acaba ekran hızı bundan kaynaklı olmasın
Ekran tazeleme hızıno 144hz ye sabit almak için miui optimizasyonunu kapatıp deneyin

Üst Alt