Haber Xiaomi 13T Pro, IMEI Veritabanında göründü!

Xiaomi, dünyanın en popüler akıllı telefon markalarından biridir. Uygun fiyatlı ürünleri ile tanınır. Cihazlarında MIUI kullanıcı arayüzünü barındırır. Şu sıralar Xiaomi 13 Ultra gündemdeyken yeni bir akıllı telefon geliştirilmeye başlandı.

Xiaomi 13T serisi için şimdiden hazırlıklar yapılıyor. Xiaomiui olarak, IMEI Veritabanında Xiaomi 13T Pro tespit ettik. Xiaomi 12T serisi yeni piyasaya sürülmüştü. Çinli akıllı telefon üreticisi akıllı telefon geliştirmeye hız kesmeden devam ediyor. Gelin, Xiaomi 13T Pro'nun bazı özelliklerini birlikte ortaya çıkaralım!

IMEI Veritabanında Xiaomi 13T serisi

Xiaomi 12T serisi, yüksek performanslı SOC ve kaliteli kamera sensörleri ile ön plandaydı. Ayrıca Xiaomi 12T'nin daha tanıtılmadan bazı bölgelerde satışa çıktığını duyurmuştuk. İki akıllı telefonu detaylı olarak karşılaştırdıkta. Aradan belli bir süre geçti.


Şimdi Xiaomi 13T serisinin zamanı. Xiaomi, Xiaomi 13T serisini geliştirmeye başladı. Xiaomi 13T Pro, IMEI Veritabanında göründü. Ve bazı özellikleri ortaya çıktı. Olağanüstü bir MediaTek işlemci tarafından desteklenecek. Şunu da belirtmekte fayda var. Xiaomi 13T Pro, Çin'de Redmi K60 Ultra olarak satılacak. Aynı zamanda Redmi K60 Ultra'yı da tespit etmiş olduk.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İşte IMEI Veritabanından gelen bilgiler! Xiaomi 13T Pro, "23078PND5G" model numarasına sahiptir. Redmi K60 Ultra , Xiaomi 13T Pro'ya benzeyen "23078RKD5C " model numarasıyla gelir . IMEI numarasının başında yer alan “2307” rakamları, akıllı telefonların Temmuz 2023'te piyasaya sürülebileceğini gösteriyor . Ancak Xiaomi 12T serisinin tanıtım tarihi düşünüldüğünde biraz daha geç çıkabilir.

Akıllı telefonlar "corot" kod adına sahiptir . Öncelikle Redmi K60 Ultra'nın Çin'de satışa çıkacağını düşünüyoruz. Daha sonra Xiaomi 13T serisi global pazarda satışa sunulacak. Ancak, Hindistan'da piyasaya sürülmeyebilir. Ek olarak “ M12 ” model numarası ile birlikte gelirler .


Başta da söylediğimiz gibi gücünü MTK işlemcisinden almasını bekliyoruz. Xiaomi henüz Dimensity 9200 kullanan bir cihaz tanıtmadı. Xiaomi 13T Pro, Dimensity 9200'e sahip olabilir. Gücünü üst düzey bir MediaTek işlemciden alacak. Ek olarak, ürünlerin MIUI tabanında göründüğünü onaylayabiliriz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi 13T Pro, "corot_pre_global " ve Redmi K60 Ultra "corot_pre" ile kodlanmıştır . Son dahili MIUI yapıları MIUI-V23.4.7'dir. Akıllı telefonlar gizlice test ediliyor. Yeni ürünler şimdiden etkileyici görünüyor. Zamanla daha fazla özellikleri ortaya çıkacaktır. Henüz başka bir şey bilinmiyor. Peki siz Xiaomi 13T serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.
 
Üst Alt