Rom Xiaomi 13T Pro Greeshan Repack HyperOs 1.0.6.0 UMLRUXM

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
32
yok hocam uyumlu romu var indirdim sadece data format yazmayınca merak ettim acaba format atmaz diye düşündüm direkt ona tıklayıp kursam sıkıntısız şekilde format atılmış şekilde kululur o zaman
Evet zaten bat dosyasını açınca söyler herşey silinecektir diye onayınızı ister

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
52
13T pro yani Global versiyon Leicalı telefona kuruluyor K60 Ultrada kamera çalışmaz.
Şarj konusunda zaten hyperosun en stabili rus romunun bu versiyonu adamlarda bunu alıp geliştirmiş. Hyperos hiç stabil olmadı pil konusunda miui daha iyi ama fena değildi. Ama dün Xiaomi eu nun hyperosuna geçtim pil olarak daha iyi olduğunu söyleyebilirim onun içinde konu açtım. Hem daha stabil hem yeni versiyon uygulamalar var onu daha çok tavsiye ederim.
ben de benim cihazın eusuna geçmeyi düşünüyorum sizce geçilir mi hocam herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı bazı romlarda ingstagram donuyor ya da hat gidiyor kendi kendine bir de google play da cihaz sertifikalı oluyor mu

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
32
ben de benim cihazın eusuna geçmeyi düşünüyorum sizce geçilir mi hocam herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı bazı romlarda ingstagram donuyor ya da hat gidiyor kendi kendine bir de google play da cihaz sertifikalı oluyor mu
Google play için modül var hocam Play İntegrity fix yazarsanız görürsünüz her romda düzeltiyor. Hiçbir sorunla karşılaşmadım ama böyle bakmak yanlış olur her telefonun ve her güncellemenin bambaşka oluyor

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
52
Google play için modül var hocam Play İntegrity fix yazarsanız görürsünüz her romda düzeltiyor. Hiçbir sorunla karşılaşmadım ama böyle bakmak yanlış olur her telefonun ve her güncellemenin bambaşka oluyor
cevabınız için yine teşekkür ederim teredütte kaldım birçok custom rom kullandım yakın zamanda da eu geçeceğim kalıcı olarak sorun çıkarmaz ise

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
32
cevabınız için yine teşekkür ederim teredütte kaldım birçok custom rom kullandım yakın zamanda da eu geçeceğim kalıcı olarak sorun çıkarmaz ise
O telefon için açılmış bir konu yok mu kullanıcıların yorumlarına bakmanız en doğrusu olur

Üst Alt