Recovery Xiaomi 13T için TWRP ve OrangeFox

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31
Arkadaşlar twrpde kesinlikle veriyi bicimlendir demeyin brick oluyor cihaz 😀 1000 lira daha verdim bugün yetkili hesaba
Şimdi elimde 13t var sıfırlamak için twrp ya da orange fox kurmak istiyorum. Twrp üzerinden format data diyip yes yazınca brick mi oluyor ?

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
25
Şimdi elimde 13t var sıfırlamak için twrp ya da orange fox kurmak istiyorum. Twrp üzerinden format data diyip yes yazınca brick mi oluyor ?
Şöyle anlatayim ben global 14.06 sürümüne kurdum muhtemelen uyum sağlamadi datayi falan formatladim sonra hafızayı görmedi hafızayı görsun diye veriyi sil yaptım yani yazıyla yes yazdığımız olayı yaptım ve brick oldu bu olay global.romda yaptığım için olmuş olabilir cunki twrp eea ya uyumlu diyor

s3rtouch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sertac
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
0
Şöyle anlatayim ben global 14.06 sürümüne kurdum muhtemelen uyum sağlamadi datayi falan formatladim sonra hafızayı görmedi hafızayı görsun diye veriyi sil yaptım yani yazıyla yes yazdığımız olayı yaptım ve brick oldu bu olay global.romda yaptığım için olmuş olabilir cunki twrp eea ya uyumlu diyor
Arkadaşlar ben rus hyperos kullaniyorum uyumlu twrp kurdum format data yapip tum verileri temizleyebiliyorum tek sorun telefona ekran kilidi koymuyorum bu islemleri yaparken onun haricinde sorun yok...

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Arkadaşlar ben rus hyperos kullaniyorum uyumlu twrp kurdum format data yapip tum verileri temizleyebiliyorum tek sorun telefona ekran kilidi koymuyorum bu islemleri yaparken onun haricinde sorun yok...
Bende Rus hyperos kullanıyorum acaba hangi twrp kullanıyorsun paylaşabilir misin birde twrp üzerinden magisk yüklemesi yapsam sıkıntı olur mu

s3rtouch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sertac
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
0
Bende Rus hyperos kullanıyorum acaba hangi twrp kullanıyorsun paylaşabilir misin birde twrp üzerinden magisk yüklemesi yapsam sıkıntı olur mu
Android 14 hyperos endonezya surumu olsn twrp rus rom ile uyumlu hocam.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
25
Format data dediğiniz sadece dataya atilanmi yoksa yes yazısı ile.onay verdiginiz. Hafızayı datayi systemi silen format datayimi denediniz

s3rtouch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sertac
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
0
Üst Alt