HyperOS Xiaomi 13T (Aristotle) - Eu HyperOS Rom OS1.0.1.0.UMFMIXM İndirme Bağlantıları

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
29
İşlemci hariç tüm özellikler aynı fazladan 10 milyar para vermeye gerek yok yani şaşırmamak gerek 13T'nin fazla satması gayet normal bence ;)
Bidaha kimse t serisi almasın diye yapıyorlar iste

Kocaksf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi mi9 se
Konular
1
Yükseyip test ettiğiniz için teşekkür ederim. Belirttiğiniz sorunu bende yaşayıp geliştirici ekibine bildiride bulunmuştum lakin sorunun Webview ile alakalı olduğunu ve hala üzerinde çalıştıklarını belirtmişlerdi. En iyisi konu içerisinde indirme linklerini temizlemek ;)
merhabalar fastboot yükleme yapabilmek çok kişinin kolayına geliyor ,varmı yenihyperos rom :))

s3rtouch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sertac
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
0
Yükseyip test ettiğiniz için teşekkür ederim. Belirttiğiniz sorunu bende yaşayıp geliştirici ekibine bildiride bulunmuştum lakin sorunun Webview ile alakalı olduğunu ve hala üzerinde çalıştıklarını belirtmişlerdi. En iyisi konu içerisinde indirme linklerini temizlemek ;)
Hocam rom ile ilgili testciye ihtiyaciniz olursa seve seve yapabilirim 😃

abubakr_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ebubekir
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
0
1.0.2 sürümünü dshs önce paylaşmıştınız sanırım. Denemek istiyorum, paylaşmanız mümkün mü?

Üst Alt