Soru Xiaomi 13T Alınır Mı (Yurtdışı)?

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
22
fazla kurcalamak istemiyorum giggle~~, ama youtubede baktım arka kapağı açıldığında kameralar çıktığında sensörün kendisi sallanıyor lenslerle beraber, vardır üreticinin bir bildiği :D
Onun salanması çok doğal ve normal mesela siz yolda yürürken telefon ile fotoğraf çekmek istediniz hemen aldınız elinize ve güzel bir anı veya manzarayı, olayı çekmek istediniz OİS denen mekanizma tam da burda devreye giriyor siz o an için görüntüyü net ve iyi yakalayabilmeniz için lensler de sizin cihazın yörüngesine ve hareketine odaklayarak net bir görüntü elde etmenizi sağlıyor, bu durum video çekerken de geçerli.

murat.tahran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
0
Merhabalar başlıktaki Mi13T cihazını almayıdüşünüyorum. Yurtıdışı olarak alacağım ve direnç kayıtla birlikte 14.000TL seviyesine geliyor. Sizce bu fiyata alınır mı? 4 yıl ana güncelleme alması ve leica destekli kameraya sahip olması hoşuma giden özellikler oldu. Sizce alınır mı? Bir de cihaz global sanırım çin cihazı olmadığı için daha rahat olurum.
2 aydır 13T modelini kullanıyorum. Samsung A55'ten geçtim bu cihaza. Telefon A55ten daha narin ve küçük ele tam oturuyor ve çok premium bir his uyandırıyor. Kamerası A55 ile aynı geldi, performans olarak daha hızlı, şarj daha hızlı bitiyor ama oyun oynamayan biri olarak normal arama, WhatsApp,mesaj uygulamaları kullanılarak 1 günü rahat çıkarıyor. Her konuda çok güzel telefon. Aldıktan sonra hyperos güncellemesini de yapıp fabrika ayarlarına aldım ve kullanıyorum. Kronik sorunlu diyen insanlar nasıl telefon kullanıyor bilmiyorum ama cihazla alakalı en küçük bir sorunla karşılaşmadım. Tavsiye ederim alın. 13T Pro modeli daha iyi ama bu da yetiyor bana.

Dumanonline

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERSAN
Cihazım
mi 13t pro
Konular
0
Buğ sorunu herkeste var mı olanlarınki geçtimi son olarak bazı kesim şarjı az gidiyor diyor. ama burdakiler iyi demiş kafam karıştı. Çocuk için en önemlisi şarj bende. yani şarjı çocuk için yeterlimidir ?

murat.tahran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
0
Buğ sorunu herkeste var mı olanlarınki geçtimi son olarak bazı kesim şarjı az gidiyor diyor. ama burdakiler iyi demiş kafam karıştı. Çocuk için en önemlisi şarj bende. yani şarjı çocuk için yeterlimidir ?
Buğ sorunu derken ön kamera buğundan bahsediyorsunuz herhalde. Bende öyle bir sorun yok ama belki belli bir üretim serisinde olan cihazlarda çıkmış olabilir. Çocuk için alacağınızı söylemişsiniz, çocuğa oyun oynasın diyemi yoksa çocuk okula kursa gidip gelirken kullansın diye mi alacaksınız telefonu?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Kamera buğu sorunu ilk parti üretimlerde vardı, her cihazda yok. Bu sorunu yaşayan da görmedim uzun zamandır. Yine de test ederek almak gerekir.

Üst Alt