Soru Xiaomi 13T Alınır Mı (Yurtdışı)?

birkanoztrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
S23 Ultra
Konular
7
Merhabalar başlıktaki Mi13T cihazını almayıdüşünüyorum. Yurtıdışı olarak alacağım ve direnç kayıtla birlikte 14.000TL seviyesine geliyor. Sizce bu fiyata alınır mı? 4 yıl ana güncelleme alması ve leica destekli kameraya sahip olması hoşuma giden özellikler oldu. Sizce alınır mı? Bir de cihaz global sanırım çin cihazı olmadığı için daha rahat olurum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dexter7.7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memati
Cihazım
13t pro
Konular
2
ben 13t pro aldım gerçekten harika birşey pro model alabiliyorsan onu al.

birkanoztrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
S23 Ultra
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben 13t pro aldım gerçekten harika birşey pro model alabiliyorsan onu al.
Ya benim oyunla vs. işim olmadığı için 3500TL fark vermek istemiyorum hocam. Hızlı şarj ve işlemci hariç neredeyse her özelliği aynı zaten. Siz stabilliğinden memnunsanız benim için tamamdır. Bir de HyperOS a güncellendi mi hocam bu cihaz?

Dexter7.7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memati
Cihazım
13t pro
Konular
2
Ya benim oyunla vs. işim olmadığı için 3500TL fark vermek istemiyorum hocam. Hızlı şarj ve işlemci hariç neredeyse her özelliği aynı zaten. Siz stabilliğinden memnunsanız benim için tamamdır. Bir de HyperOS a güncellendi mi hocam bu cihaz?
Ben güncelleme tarftarı olmadığımdan bakmadım ama 1 yıl oldu çıkalı almıştır HyperOS . Telefonu 2 haftadır kullanıyorum herhangi bir sorun yok ve stabil çalışıyor şarjı uzun gidiyor ilk elime aldığımda direk dizi açtım 1080p de 3 saat kullandım 50 den 25 e düştü. Oyun konusunda bende sizle aynıyım. Şansıma kronik kamera sorunu olmadı ama telefonu salladığımda tık tık ses geliyordu merak etme ona OIS motoru dediler kamerayı açınca ses gelmiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kameradan sallayınca ses gelmesi telefonu sadece kulağıma yaklaştırınca duyuyordum abartılacak bir ses değil korkma, zaten şans eseri fark ettim :D

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 13T
Meslek
Tekniker
Konular
7
Ben yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve bence yurtdışı cihazı olarak tam bi fiyat, performans cihazı. Kamerası, ekranı, hızlı şarjı memnun olduğum başlıca özellikleri

birkanoztrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
S23 Ultra
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben güncelleme tarftarı olmadığımdan bakmadım ama 1 yıl oldu çıkalı almıştır HyperOS . Telefonu 2 haftadır kullanıyorum herhangi bir sorun yok ve stabil çalışıyor şarjı uzun gidiyor ilk elime aldığımda direk dizi açtım 1080p de 3 saat kullandım 50 den 25 e düştü. Oyun konusunda bende sizle aynıyım. Şansıma kronik kamera sorunu olmadı ama telefonu salladığımda tık tık ses geliyordu merak etme ona OIS motoru dediler kamerayı açınca ses gelmiyor.

kameradan sallayınca ses gelmesi telefonu sadece kulağıma yaklaştırınca duyuyordum abartılacak bir ses değil korkma, zaten şans eseri fark ettim :D
Ben yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve bence yurtdışı cihazı olarak tam bi fiyat, performans cihazı. Kamerası, ekranı, hızlı şarjı memnun olduğum başlıca özellikleri
peki poco x6 pro hakkında ne düşünüyorsunuz? 2500TL daha ucuz ve ekran çerçeve oranı çok şık çok zarif duruyor. Sırf o yüzden poco x6 pro ya kaymak istiyorum. Veya bütçeyi zorlayıp yurt dışı Mi13 alacağım.

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 13T
Meslek
Tekniker
Konular
7
peki poco x6 pro hakkında ne düşünüyorsunuz? 2500TL daha ucuz ve ekran çerçeve oranı çok şık çok zarif duruyor. Sırf o yüzden poco x6 pro ya kaymak istiyorum. Veya bütçeyi zorlayıp yurt dışı Mi13 alacağım.
Bende X6 pro, Redmi Note 13 pro+ 13t arasında kalmıştım. Uzun zamandır Xiaomi'nin bir çok modelini kullandım ve çok rahat şunu söyleyebilirim Xiaomi'de Mi serisi her zaman poco ve redmi serilerinden malzeme, donanım ve yazılım olarak bi tık daha iyi olmuştur. Bu sebeple tercihimi Mi serisinden yana kullandım

Dexter7.7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memati
Cihazım
13t pro
Konular
2
aynen katılıyorum mi serisi herzaman daha iyi

kendim bir liste düzenlemiştim babam ıraktayken sürekli arayıp bu iyi mi falan sormasın diye performans olarak yakınlar onlarada bak istersen:
Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy S24+
Poco F6 Pro
Samsung Galaxy S24
Honor 200 Pro
OnePlus 12R
Samsung Galaxy S23+
Samsung Galaxy S24
OnePlus Nord 3
Xiaomi 13 Ultra
poco x6 pro
poco f6
xiaomi 13t/13t pro

Son düzenleme:

weepanimuwatcher

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zort
Cihazım
nuwa
Konular
30

o ses ois :D sorun degil yani

Üst Alt