Tavsiye Xiaomi 13T alınır mı? (Yurtdışı)

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Bende xiaomi 13T kullanıcısıyım ama snapdragon 7+ gen2 işlemcisi daha iyi ve daha güncel çekirdek mimarilerine sahip. 13T bu işlemciyi kullansaydı mükemmel olurdu.
8200 ARM V8 mimarisini kullanıyor
7+ gen2 ARM V9 mimarisini kullanıyor.
CPU ve GPU olarak snapdragon 7+ gen2 tokatlayıp geçiyor hocam :)

8200 işlemcisinin üstün olduğu tek şey bellek bant genişliği yani ram çok daha hızlı çalışıyor.
Mediatek 8200: 51.2 Gbit/s
SD 7+ gen2 : 25.6 Gbit/s

Bu linkten farklara bakabilirsiniz.

mediatek 8300 işlemcisini yeni tanıttı GPU performansı 8200 işlemciden %50 daha güçlü bu büyük bir fark ve arm v9 güncel çekirdek mimarisine nihayet geçilmiş.
Ne yazıkki xiaomi 1 sene önceki orta segment işlemciyi sonuna ultra yazıp bize kakaladı :)
Şimdilik telefonumdan çok memnunum ama android 14 15 güncellemesinde telefonum yavaşlayıp sapıtırsa xiaomi bir daha gözüme görünmesin eskiden redmi kullanıyordum ucuzluğuna ve zayıf donanımına bağlıyordum ama umarım T serisi yazılımsal anlamda hayal kırıklığı yaşatmaz.
Referans verdiğiniz sitede ki karşılaştırmaya baktığımda 8200 daha önde durduğu için şaşırmıştım hocam :) Detaylı bilgi için sağolun.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Referans verdiğiniz sitede ki karşılaştırmaya baktığımda 8200 daha önde durduğu için şaşırmıştım hocam :) Detaylı bilgi için sağolun.
Rica ederim.
Teknoloji o kadar hızlı ilerliyorki psikolojik olarak ürünleri sürekli eskitiyorlar :)
yeni çıkan amiral gemisi işlemcilere bakın bu puanları gördüğümde xiaomi 13T işlemcisi gözümde küçülüyor keşke pro modelini alsaydım demeye başladım:D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hasantahsin35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gerekli
Cihazım
Redmi 6a
Konular
0
Bu sizin beklentiniz ve ihtiyaçlarınıza bağlı tamamen.
Mağazada cihazları incelemenizi tavsiye ederim. 13T yurtdışı kullanıyorum fiyatına göre kesinlikle rakipsiz bir telefon 13.500 TL alınacak daha iyi bir cihaz yok fakat 17 bin TL civarına 13T pro modelinede bakabilirsiniz pro modeli her anlamda tatmin edici bir cihaz bazen acaba pro modelinimi alsaydım diye düşünüyorum :)
Selamlar dostum, bi sorum olacaktı, bu konularda pek bilgi sahibi olmadığımdan size danışmak isterim, sahibinden.com da 13t yada 13t pro var. Fiyatı 12.650 pro 16.600 tl, param güvende ile satıyor, bu cihazlar alınırmı, ne gibi sorunlar yaşarım daha doğrusu nasıl bir yol izlemeliyim,

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Selamlar dostum, bi sorum olacaktı, bu konularda pek bilgi sahibi olmadığımdan size danışmak isterim, sahibinden.com da 13t yada 13t pro var. Fiyatı 12.650 pro 16.600 tl, param güvende ile satıyor, bu cihazlar alınırmı, ne gibi sorunlar yaşarım daha doğrusu nasıl bir yol izlemeliyim,
Ben facebookta xiaomi türkiye grubundan emre albayrak'tan satın aldım emre abi yıllardır bu işi yapıyor çok güvenilir sıfır sıkıntı. sahibinden ilanları için birşey diyemem. 13T ve 13T pro ikiside çok güzel cihaz ama bütçeniz yetiyorsa 13T pro alın yine bu bütçelerde galaxy S23 seçeneğinide değerlendirebilirsiniz. Ben 13T kullanıyorum şimdilik çok memnunum ama şöyle söyliyim kamera olarak her zaman mükemmel sonuçlar vermiyor bazen galeride bir kaç dokunuş yapmak gerekebiliyor performans olarak harika herhangi bir sorun yaşamadım

Üst Alt