Rom Xiaomi 13 Xiaomi Eu Rom İndirme Bağlantıları ve Kurulum

sefa142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
18
Konu için teşekkür ederim. Eu rom kurdum fakat kamera uygulamasını beğenmedim bunu orjinale nasıl çevirebilirim. Rootlu telefonum titanium backupdan kaldırmayı denedim kaldiramadim orijinalini APK olarak kurmak için

qokhandede

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
5
merhabalar herkese. cihazın BL kilidini açamadım maalesef. sorry, couldn't unlock more devices by this account this month hatası alıyorum. çözümünü bilen varsa mutlu eder.

qokhandede

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
5
merhabalar herkese. cihazın BL kilidini açamadım maalesef. sorry, couldn't unlock more devices by this account this month hatası alıyorum. çözümünü bilen varsa mutlu eder.
BL kilidini açmadan yükleyebilir miyim?

OZOGUL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şerif Mehmet
Cihazım
Mi6- EuRom 10.2
Konular
0
Buradaki link kırık

bunu indiriyorum şimdi

OZOGUL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şerif Mehmet
Cihazım
Mi6- EuRom 10.2
Konular
0
Konu için teşekkür ederim. Eu rom kurdum fakat kamera uygulamasını beğenmedim bunu orjinale nasıl çevirebilirim. Rootlu telefonum titanium backupdan kaldırmayı denedim kaldiramadim orijinalini APK olarak kurmak için
merhabalar
kamera uygulamasını bende beğenmedim. siz bir çözüm bulabildiniz mi?
global roma döneceğim yoksa

daslaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim cem
Cihazım
Xiomi Mİ10T PRO
Meslek
TEZGAHTAR
Konular
0
Xiaomi 13 Fuxi

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Dipnot: Eu romlar artık Hybrid olarak yayınlanıyor, Peki bu nedir ne işimize yarar diye soracak olursanız : İndirdiğiniz rom dosyasını ister fastboot üzerinden ister twrp üzerinden kurulum imkanı tanıyor size.

Kurulum işlemleri:
  • "Bootloader kilidiniz açık olmalıdır." İndirdiğiniz Fastboot dosyasını klasöre çıkart diyerek masaüstüne çıkarın
  • Cihazı fastboot moda alın (Ses kısma+power tuş kombinasyonu)
  • İlk defa Eu Rom kuruyorsanız klasörün içindeki windows_fastboot_first_install_with_data_format.cmd komut dosyasına sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın
  • Kurulum işlemi otomatik olarak başlamıştır, kurulum bitene kadar cihazını ellemeyin
  • Eu rom kullanıyor ve güncelleme yapmak istiyorsanız klasör içindeki windows_fastboot_update_rom dosyasını çalıştırmanız yeterli.
Boot ekranında kalırsa:
  • Cihaz boot ekranı döngüsüne girerse cihazı ses açma ve güç tuşlarına basarak cihazı recovery moduna alın
  • Gelen kurtarma ekranında wipe data diyerek format atın ve cihazı yeniden başlatın
Önemli:
İnstagram gibi uygulamalarda çökme oluyorsa aşağıdaki ayarı uygulayın.
İzinler/ Gizlilik/ Cihaz Bilgileri Alma/ Her zaman izin ver

KARARLI SÜRÜM

Haftalık Beta

Önemli
Kurulum sırası ve sonrasında oluşabilecek sorunlardan dolayı Forum ve Forum Yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.

daslaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim cem
Cihazım
Xiomi Mİ10T PRO
Meslek
TEZGAHTAR
Konular
0
Xiaomi 13 Fuxi

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Dipnot: Eu romlar artık Hybrid olarak yayınlanıyor, Peki bu nedir ne işimize yarar diye soracak olursanız : İndirdiğiniz rom dosyasını ister fastboot üzerinden ister twrp üzerinden kurulum imkanı tanıyor size.

Kurulum işlemleri:
  • "Bootloader kilidiniz açık olmalıdır." İndirdiğiniz Fastboot dosyasını klasöre çıkart diyerek masaüstüne çıkarın
  • Cihazı fastboot moda alın (Ses kısma+power tuş kombinasyonu)
  • İlk defa Eu Rom kuruyorsanız klasörün içindeki windows_fastboot_first_install_with_data_format.cmd komut dosyasına sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın
  • Kurulum işlemi otomatik olarak başlamıştır, kurulum bitene kadar cihazını ellemeyin
  • Eu rom kullanıyor ve güncelleme yapmak istiyorsanız klasör içindeki windows_fastboot_update_rom dosyasını çalıştırmanız yeterli.
Boot ekranında kalırsa:
  • Cihaz boot ekranı döngüsüne girerse cihazı ses açma ve güç tuşlarına basarak cihazı recovery moduna alın
  • Gelen kurtarma ekranında wipe data diyerek format atın ve cihazı yeniden başlatın
Önemli:
İnstagram gibi uygulamalarda çökme oluyorsa aşağıdaki ayarı uygulayın.
İzinler/ Gizlilik/ Cihaz Bilgileri Alma/ Her zaman izin ver

KARARLI SÜRÜM

Haftalık Beta

Önemli
Kurulum sırası ve sonrasında oluşabilecek sorunlardan dolayı Forum ve Forum Yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.
İyi günler arkadaşlar bir sorum olacaktı 13 pro ya uyumlumu acaba

Üst Alt