Rom Xiaomi 13 Ultra Xiaomi HyperOs Eu Rom ( 24.7.8 ) İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Realizeyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi9 Se
Konular
7
Ben de yarın veya salı günü teslim alacağım cihazı, paylaşım için teşekkürler.

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
Hayirli olsun kaça aldınız cihazları?

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Bende bugün aldım :) bu roma geçiş yapmak istiyorum ama ne durumda, bir hatası vs var mı uzun kullanımda?
Hayırlı olsun hocam, yükleyebilirsin bende şaşkınım ama ilk defa yeni sürümde bu kadar erken oturdu rom, geçen haftaki güncellemede 3 hata vardı onların hepsi düzelmiş gayet akıcı halde suan. yükledikten sonraki ilk kullanımda 6.30 saat ekran süresi aldım yinede bir hata ile karşılaşırsam yazarım.
Ayriyetten çeviri iyi yapılmış bir halde değil bazı yerlerde İngilizce kelime çok bunuda modül ile çözdüm, eve geçtiğimde modülü konuya eklerim.

Son düzenleme:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Hayırlı olsun hocam, yükleyebilirsin bende şaşkınım ama ilk defa yeni sürümde bu kadar erken oturdu rom, geçen haftaki güncellemede 3 hata vardı onların hepsi düzelmiş gayet akıcı halde suan. yükledikten sonraki ilk kullanımda 6.30 saat ekran süresi aldım yinede bir hata ile karşılaşırsam yazarım.
Ayriyetten çeviri iyi yapılmış bir halde değil bazı yerlerde İngilizce kelime çok bunuda modül ile çözdüm, eve geçtiğimde modülü konuya eklerim.
Teşekkür ederim hocam, sende kazasız belasız kullan inşallah :) Bende yükledim şimdi oldukça akıcı ve oturmuş görünüyor şimdilik. İngilizce kısımlar beni çok rahatsız etmedi, kullanıma engel değil. Ama modülü kullanmak isteyen arkadaşlar olabilir, o yüzden eklersen çok makbule geçer. Şu anlık tek sıkıntım TWRP kalıcı olmuyor, root atıp yeniden başlattım twrp gitmiş. Önemli olan root atabilmekti, onu da attım zaten artık olmasa da olur :)

mekansiz611

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kral
Cihazım
Xiaomi 12t
Konular
0
Galeri de resim açınca atiyor , sizde böyle bişey var mi

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Geçen sürümde vardı ama yeni sürümde karşılaşmadım henüz bu sorun ile hocam

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Bu hyperos dan hiç memnun kalmadım, henüz modüllerin tam desteği yok sanırım. Lsposed kuramadım, bazı magisk modülleri de çalışmıyor. A14 kaynaklı sanırım, şarj olayı da normal MIUI sürümüne göre daha kararsız, ram kullanımı daha fazla. Kamera önceki sürümde daha net ve doygun resimler çekiyordu, bunda yakınlaştırma yaptıkça resmi bozuyor ve blur yapıyor. Önceki sürüme devam angel~~

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
Miui 14 euya geri döneceğim şimdi. telefon kasım kasım kasılıyor. Bugün sinir ettii beni, yere vuracaktım.

Üst Alt