HyperOS Xiaomi 13 Ultra (ishtar) - Rusya Kararlı - OS1.0.7.0.UMARUXM

ErdincFE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi13Ultra
Konular
2
Ben aşağıdaki sürümü kullanıyorum, yüklerken de bunu kullandım.
Hocam merhaba twrp den kurulum yapamadım fastboot tan yükleme yapcam. Ben mi Flash tan yapcam sanıyordum ama zip içindeki işaretlediğim dosyayı çalıştırmam yetiyor sanırım doğru mudur? Yanlış bir şey yapmak istemiyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20240913_201540.jpg
    IMG_20240913_201540.jpg
    4,1 MB · Görüntüleme: 4

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Hocam merhaba twrp den kurulum yapamadım fastboot tan yükleme yapcam. Ben mi Flash tan yapcam sanıyordum ama zip içindeki işaretlediğim dosyayı çalıştırmam yetiyor sanırım doğru mudur? Yanlış bir şey yapmak istemiyorum.
Bu resmini attığınız XiaomiEu romu ama, Rusya romu değil farkında mısınız? Eğer bu konudaki romu yükleyecekseniz güncelleme paketini seç diyerek yükleyebilirsiniz, yok eğer XiaomiEu yükleyecekseniz gösterdiğiniz dosyaya tıklamanız yeterli olur.

ErdincFE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi13Ultra
Konular
2
Bu resmini attığınız XiaomiEu romu ama, Rusya romu değil farkında mısınız? Eğer bu konudaki romu yükleyecekseniz güncelleme paketini seç diyerek yükleyebilirsiniz, yok eğer XiaomiEu yükleyecekseniz gösterdiğiniz dosyaya tıklamanız yeterli olur.
farkındayım hocam sizin kullanıyorum dediğiniz rom değil mi bu? evet bu başlık altında eu romun konuşulması saçma oldu aslında özelden yazsaydım keşke.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
farkındayım hocam sizin kullanıyorum dediğiniz rom değil mi bu? evet bu başlık altında eu romun konuşulması saçma oldu aslında özelden yazsaydım keşke.
Yok sorun değil, bir seferlik bir şey olmaz angel~~ evet kullandığım Eu sürümü bu.

Üst Alt