Soru Xiaomi 13 Ultra Hakkında bazı sorularım

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
Merhaba herkese iyi forumlar.

Yaklaşık 1 haftadır Yd bootlader kilidi açık Xiaomi 13 Ultra kullanıyorum kamerası epey başarılı ama bazı çekimlerde vs yazılımsal netlik bozulmaları falan oluyor bazende aşırı şaşırtıcı şekilde çok net çekiyor

Malum kilit açık olduğu için cihaza güncelleme gelmiyor Miui Global 14.0.5 (TMAMIXM) mevcut

Ben bu cihaza HyperOs Sürümüne güncellesem kamera uygulamasındaki sürümde gelişmeler oluyor mu? Deneyimleyen varsa yorum yapabilirse sevinirim çünkü kamerada pek
değişiklik olmayacaksa bu güncelleme olayını ertelemeyi düşünüyorum.

kilidi kapatmayı düşünmüyorum hyperos da tekrar açtırmak zormuş sanırım. Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
2
Herhangi bir ön yargınız olmasın, bu cihaz için en iyi rom XiaomiEu. Ekran süresi artık eskisi gibi değil, o yüzden çok takılmayın, batarya performansını soruyorsanız 2 günü rahat çıkartıyor.
Eskisi gibi değil derken tam olarak neyi kastettiniz anlayamadım hocam hyperOS un ilk serilerine göre mi daha iyi yoksa ilk baştaki süreler artık yok mu. Birde hyperOS ta ısınma olduğu söyleniyor son guncellemelerle mi çözüldü acaba o problem

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Eskisi gibi değil derken tam olarak neyi kastettiniz anlayamadım hocam hyperOS un ilk serilerine göre mi daha iyi yoksa ilk baştaki süreler artık yok mu. Birde hyperOS ta ısınma olduğu söyleniyor son guncellemelerle mi çözüldü acaba o problem
Oradaki sürelere aldanmayın anlamında söylemiştim, ekran süreleri sizin cihazı kullanma alışkanlığınıza göre değişir. Normal Hyper serilerinde nasıl bilemiyorum, ama Xiaomieu normal bir rom değil, custom rom olduğu için daha kararlı. Isınma ise yine cihazı ne amaçla kullandığınıza bağlı, ağır grafik gerektiren oyunlarda ısınmayan cihaz bulamazsınız, ama Instagram vs sosyal medya uygulamalarında normal sıcaklıklarda seyrediyor. İlk aldığım günden beri bu romu kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Oyla:
Üst Alt