Yardım Xiaomi 13 Rom konusunda yardıma ihtiyacım var

fatihsenocak0261

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi 5
Konular
2
Merhabalar cihazın bootloader kilidi kapalı çin romundan global roma döndürmüşler bootloader kapalıyken ama yükledikleri romu internette filan bulamadım bootloader açmak için başvurdum ama bu süreyi beklemeden global romun son sürümüne geçmemin bir yolu var mı varsa da bu yol sağlıklı mıdır bunun yerine beklemem daha mı doğru olur sürümün görselini ekliyorum bir kaç noktada hatası olduğu için değişmek istiyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-17-00-06-51-750_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-12-17-00-06-51-750_com.android.settings.jpg
    254,8 KB · Görüntüleme: 27

wdtkrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
Mi 9t
Konular
7
Merhabalar cihazın bootloader kilidi kapalı çin romundan global roma döndürmüşler bootloader kapalıyken ama yükledikleri romu internette filan bulamadım bootloader açmak için başvurdum ama bu süreyi beklemeden global romun son sürümüne geçmemin bir yolu var mı varsa da bu yol sağlıklı mıdır bunun yerine beklemem daha mı doğru olur sürümün görselini ekliyorum bir kaç noktada hatası olduğu için değişmek istiyorum.
hocam aynı sorun bendede var ben bootloader kilidini açamıyorum hep hata veriyor.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Fake rom dediğimiz bir rom kurmuşlar. Eskiden sadece Çin'e satışı olduğu için yaparlardı, şimdi yeniden moda oldu herhalde. Düz global rom varken fake rom yüklemek nedir ya?

Üst Alt