Yardım Xiaomi 13 Play Store'da cihaz sertifikalı değil yazıyor.

mehmet4l

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi Mi6
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS 1.0.6.0.UMCMIXM
Telefon Modeli
xiaomi 13
Bootloader Kilidi
Açık
Cihazın bootloader kilidi açık, root falan yüklü değil, play storeda cihaz sertifikalı değil yazıyor ve whatsapp kullanamıyorum, sahte uygulama hatası veriyor. Root atmadan bir çözümü var mı bunun? eğer yoksa root atmak için detaylı bir rehber var mı, hiç bilgim yok. şimdiden teşekkürler.

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
30
Cihazın bootloader kilidi açık, root falan yüklü değil, play storeda cihaz sertifikalı değil yazıyor ve whatsapp kullanamıyorum, sahte uygulama hatası veriyor. Root atmadan bir çözümü var mı bunun? eğer yoksa root atmak için detaylı bir rehber var mı, hiç bilgim yok. şimdiden teşekkürler.
Kardeşim play storeda swift Back-Up diye uygulama var yeşil renkte olucak o programı WhatsApp çalişan ve rootlu yada shamiko olan bi cihaza kur ardından WhatsApp hesabını yedekle tabiki WhatsApp hesabına girebilmen lazım (not: WhatsApp hesabına girilmiş olmalı ) sonra WhatsApp hesabını telefona yedekliyosun sonra telefonuna swift Back-Up diye bir dosya oluşacak storage/emulated/0 konumunda olucak onu bir yere yedekle onu WhatsApp çalişmayan telefona geri kur aynı konuma sonra swift Back-Up uygulamasını kur sonra uygulamaya root yada shamiko izni ver sonra yedeklediğin WhatsApp kur ve tadaaaa artık WhatsApp kullanabiliceksin (not: bu hatayı gidermez sadece hazır girilmiş WhatsApppi kurmuş oluyorsun) şunu unutmayin WhatsApp silersebiz veya geri yüklerseniz aynı hata alamay devam ederseniz bu yüzden WhatsApp yedekinizi hiç silmeyin ve kaybetmeyiniz çünkü ileri zamanlarda bir daha ihtiyacınız olabilir (anlamadiysan özelden yaz yardimci olurum)

Oyla:
Üst Alt