Yardım Xiaomi 13 Play Store'da cihaz sertifikalı değil yazıyor.

mehmet4l

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi Mi6
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS 1.0.6.0.UMCMIXM
Telefon Modeli
xiaomi 13
Bootloader Kilidi
Açık
Cihazın bootloader kilidi açık, root falan yüklü değil, play storeda cihaz sertifikalı değil yazıyor ve whatsapp kullanamıyorum, sahte uygulama hatası veriyor. Root atmadan bir çözümü var mı bunun? eğer yoksa root atmak için detaylı bir rehber var mı, hiç bilgim yok. şimdiden teşekkürler.

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Grafiker
Konular
98
sahte uygulama hatası telefon numaranızdan kaynaklanıyor olabilir.Bende de BL kilidi açık hata vermiyor.

Oyla:

B T B

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
20
Cihazın bootloader kilidi açık, root falan yüklü değil, play storeda cihaz sertifikalı değil yazıyor ve whatsapp kullanamıyorum, sahte uygulama hatası veriyor. Root atmadan bir çözümü var mı bunun? eğer yoksa root atmak için detaylı bir rehber var mı, hiç bilgim yok. şimdiden teşekkürler.
Aynı sorun bende de var. Lakin bootloader kilidi ve imei ile alakalı. Cihaza Direnç imei atmak için BL açtım ardından böyle yaptı ama ben whatsapp kullanabiliyorum

Oyla:

mehmet4l

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi Mi6
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sahte uygulama hatası telefon numaranızdan kaynaklanıyor olabilir.Bende de BL kilidi açık hata vermiyor.
numarayı başka telefonda deneyince çalışıyor.
Aynı sorun bende de var. Lakin bootloader kilidi ve imei ile alakalı. Cihaza Direnç imei atmak için BL açtım ardından böyle yaptı ama ben whatsapp kullanabiliyorum
bende kullanıyordum silip tekrar yüklemeye çalışınca böyle bir hata verdi.

Oyla:

B T B

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
20
Oyla:

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
30
Cihaza magisk kur ve play integrityfix modülünü flashla ardından play store önbellek temizle ve cihazı yeniden başlat baktın olmadı verileri temizle ondan sonra lsposed zygisk kur ve ardından bootloader spoofer denilen apk kur forumda bazı konularda var veya tarayıcıda ufak armayla bulabilirsin

Oyla:

mehmet4l

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi Mi6
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihaza magisk kur ve play integrityfix modülünü flashla ardından play store önbellek temizle ve cihazı yeniden başlat baktın olmadı verileri temizle ondan sonra lsposed zygisk kur ve ardından bootloader spoofer denilen apk kur forumda bazı konularda var veya tarayıcıda ufak armayla bulabilirsin
Şimdi kendi telefonumdan başka numara ile girmeyi denedim giriliyor başka telefondan da kendi numarama girebiliyorum ama kendi telefonumdan kendi numaramla giremiyorum sebebi nedir acaba

Oyla:

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
30
Şimdi kendi telefonumdan başka numara ile girmeyi denedim giriliyor başka telefondan da kendi numarama girebiliyorum ama kendi telefonumdan kendi numaramla giremiyorum sebebi nedir acaba
Galiba ilk hangi numara o cihaza girilirse o numara lanetleniyor bunun sebebini hala bilmiyoruz bu konu hakkında baya bı forumda konuşmalar döndü Google yada WhatsApp'in getirdiği boktan şeyler işte
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buraya bakabilirsiniz burda bu konu hakkında baya bı konu döndü ama çoğu boş size dediğimi yapın siz

Oyla:

hamzaaates

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamzaaates
Cihazım
Poco F5
Konular
0
OEM kilidini açtığınız için oluyor yani buna strong hatası stock basıp bl kilitlemek daha mantıklı olur ama yok açık kalsın diyosaniz root atıp integrity modülü yüklemek işinize yaricaktir cihaz sertifikası alabilirsiniz böylecelikle

Oyla:
Üst Alt