Yardım Xiaomi 13 mobil veri sorunu

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Hocam çözüm bulabildinmi peki yoksa o şekil mi kullanıosun
burucu08 hocamızın dediği gibi sorun muhtemelen miui 14 den kaynaklı çünkü öncesi herhangi sorun yaşamıyordum

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Bende note 10 pro var Vodafone da iken böyle bir sorunum yoktu fakat turkcell de dediğiniz gibi internet kesiliyor H+ ve 4.5G arasında gidip geliyor. 4.5g de internet yavaş bağlanıyor 3G daha stabil. Sorun turkcell de galiba. Vodafone'u kullandım böyle şeyler yoktu.

TheNeo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi K20 pro
Konular
2
Bende note 10 pro var Vodafone da iken böyle bir sorunum yoktu fakat turkcell de dediğiniz gibi internet kesiliyor H+ ve 4.5G arasında gidip geliyor. 4.5g de internet yavaş bağlanıyor 3G daha stabil. Sorun turkcell de galiba. Vodafone'u kullandım böyle şeyler yoktu.
Belkide dediğiniz gibidir. Fakat ilginç olan 2 hafta hiçbir sorun yokken birden bire olması

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Belkide dediğiniz gibidir. Fakat ilginç olan 2 hafta hiçbir sorun yokken birden bire olması
Hocam benim mi10t de oluyordu eu romda global vb hepsinde oluyordu çözümü china romda buldum sorunsuz kullanıyorum cihazı

shensakrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Xiaomi 13 ultra
Konular
1
Selamlar Herkeze , 6 Temmuz da 13 Ultra alıp tc kimlik ile kayıt işlemi yapıp , kayıt yapan kişiye de hattımı devrederek telefonu kullanmaya başladım. 2 gün sorunsuz olarak kullandım fakat dün akşam şebekem gitti. Hattı başka telefona taktım çalışıyor. Türk Telekom dan hat sıfırlama işlemi yaptım yine çalışmadı. Sim 1 ve Sim 2 yuvalarına takıyorum yine şebeke gelmiyor. Hattı görüyor Türk telekom olarak ama sıfırladım , kapatıp açtım basit işlemleri uygulamama rağmen halen şebeke yok. Konu ile alakalı aynı sorunu yaşayan oldu mu acaba neden olabilir. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Selamlar Herkeze , 6 Temmuz da 13 Ultra alıp tc kimlik ile kayıt işlemi yapıp , kayıt yapan kişiye de hattımı devrederek telefonu kullanmaya başladım. 2 gün sorunsuz olarak kullandım fakat dün akşam şebekem gitti. Hattı başka telefona taktım çalışıyor. Türk Telekom dan hat sıfırlama işlemi yaptım yine çalışmadı. Sim 1 ve Sim 2 yuvalarına takıyorum yine şebeke gelmiyor. Hattı görüyor Türk telekom olarak ama sıfırladım , kapatıp açtım basit işlemleri uygulamama rağmen halen şebeke yok. Konu ile alakalı aynı sorunu yaşayan oldu mu acaba neden olabilir. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Kayıt sorgulayın baktınız olmadı sıfırlayın telefonu hocam olmazssa cimere yazın

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Sizin gibi yüzlerce vatandaş var aynı sorunu yaşayan. BTK dan kaynaklı genel bir sorun olduğu söyleniyor.1-2 gün içinde düzelir. Yoğunluk durumuna göre de süre uzayabilir. Cihazı ara ara yeniden başlatınız ve düzelmesini bekleyin.

shensakrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Xiaomi 13 ultra
Konular
1
Sizin gibi yüzlerce vatandaş var aynı sorunu yaşayan. BTK dan kaynaklı genel bir sorun olduğu söyleniyor.1-2 gün içinde düzelir. Yoğunluk durumuna göre de süre uzayabilir. Cihazı ara ara yeniden başlatınız ve düzelmesini bekleyin.
Kıymetli cevabınız için teşekkürler , evet bizde btk kaynaklı olma ihtimalini düşünüyorduk son zamanlarda. Çok teşekkürler. Saygılar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kayıt sorgulayın baktınız olmadı sıfırlayın telefonu hocam olmazssa cimere yazın
Tamamdır çok teşekkürler. Saygılar sevgiler.

efk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
0
Merhaba,
Bende de aynı problem var.
Geçmişte Ana Başlık - Xiaomi 13 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ] konusunda bu durumu dile getirmiştim.
Ama problemin, hotspot dan olmadığını ve internetin kesildiğini gördüm.
Benim cihazı, erasta avm mi store çıkışlı.

Sürekli, cihazı uçak moduna alıp tekrar açıyorum.
Henüz bir çözüm bulamadım.

Sizin probleminiz devam ediyor mu?

Üst Alt