Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
15800 hocam, yurtdışı - direnç yapılmamış halde
Çok iyi fiyat. Ben 2 bin fazla verdim. Aldığınız yeri paylaşırsanız orayı tercih edelim bundan sonra hocam.
Ben Xiaomi 12den geçtim. Stereo konusunda büyük hayal kırıklığı yaşadım. Eski modeller gibi stereo denilip resmen kulaklık kısmındaki hoparlörden az ses geliyor ayıp böyle bir cihazda. Bilsem almazdım hatta.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
HiddeNKinG hocam yeni telefonun hayırlı olsun. dirençle ilgili bir gelişme var mı? çıkarsa ben de alabilirim.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Çok iyi fiyat. Ben 2 bin fazla verdim. Aldığınız yeri paylaşırsanız orayı tercih edelim bundan sonra hocam.
Ben Xiaomi 12den geçtim. Stereo konusunda büyük hayal kırıklığı yaşadım. Eski modeller gibi stereo denilip resmen kulaklık kısmındaki hoparlörden az ses geliyor ayıp böyle bir cihazda. Bilsem almazdım hatta.
hocam sesi o kadar kötü değil. test ölçümü -25.8 LUFS. rakam ne kadar düşük o kadar yüksek ses demek. benim dandik (bazılarına göre) 11 Lite 5G nin hoparlörü -23.6 LUFS..
milletin yere göğe sığdıramadığı şu an benim de kullandığım iphone 13 ün ise -25.5 LUFS
en kuvvetli hoparlörlerden birine sahip Asus ROG phone II nin değeri ise -19.5 LUFS (mükemmel)

Son düzenleme:

osmanunke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman açıkgo
Cihazım
redmi not9
Konular
0
Uzun bir süre sonra cihaz değişimi yaparak Xiaomi 13 modeline geçmiş bulunmaktayım. Cihazın özellikle biraz daha küçük olması ve kare keskin hatlı tasarımı beni bu cihazı almaya yöneltti.

Cihaz için şimdilik +/- bölümü yapacak olursam.

+ Olumlu özellikleri
  • Tek el kullanımı ve köşeli tasarımı müthiş olmuş.
  • Ekran kalitesi ciddi anlamda çok iyi.
  • Leica kamera mi13 modeli olmasına rağmen farkını hissettiriyor. Xiaomi'nin, cihazdan fazla kamerayı tanıtması boşuna değilmiş diyebilirim.
  • Performans açısından şimdilik bir şey demek istemiyorum. Ama Snap 8 Gen 2 zaten şuan lider konumda bir işlemci
  • Pil performans yorumu yakında...
  • Ekran üzeri parmak okuyucu hızı (poco f2'den sonra) inanılmaz derece hızlı ve hassas.
  • Kasa tasarımı ve kalitesi premium his veriyor.
  • Siyah aldığım için arka kasa tabii ki fazlaca parmak izi yapıyor.
Şimdilik bunlar daha hat takmadım bootloader açılsın sonra daha iyi yorumlarım gelecek

- Olumsuz özellikleri
  • PAHALI :( ülke şartları maalesef
  • Mi11T Pro stereo ses kıyasla (harman kordon var) çok iyi değil fakat Poco F2'ye göre tabii ki daha iyi ama ben kendi açımdan bu konuda pek tatmin olmadım.
  • Ön kamera ekranda ciddi alan kaplıyor. daha minik bir şey yapsalar artık da rahatlasak. (Bunu söylüyorum çünkü F2'de kamera yoktu :))
Kullanımım arttıkça yada sizlerin de yorumu olursa bu mesajı güncelleyelim arkadaşlar.
Hayırlı olsun aga. Darısı bize ;)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
Ses yüksekliğinden değil de stereo konusunda olumsuz görüşlerimi paylaşmıştım. İki hoparlörden aynı seviyede ses gelmiyor. Harman kardonlu Xiaomi 12 bu konuda daha iyiydi. Bana göre 12den 13e geçerken bazı şeyler geriye gitmemeli
hocam sesi o kadar kötü değil. test ölçümü -25.8 LUFS. rakam ne kadar düşük o kadar yüksek ses demek. benim dandik (bazılarına göre) 11 Lite 5G nin hoparlörü -23.6 LUFS..
milletin yere göğe sığdıramadığı şu an benim de kullandığım iphone 13 ün ise -25.5 LUFS
en kuvvetli hoparlörlerden birine sahip Asus ROG phone II nin değeri ise -19.5 LUFS (mükemmel)

bektafig

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SADIK
Cihazım
Redmi Note10S
Konular
0
Çıktı zaten hocam
Sayın hocam direnç ile çift hat IMEI mümkün mü ?

2 sim i de kullanmak istiyorum çift sim diye aldım bide direnç cıktı basımıza

varmı direnc işlemini yapan güvenilir bir yer ?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Sayın hocam direnç ile çift hat IMEI mümkün mü ?

2 sim i de kullanmak istiyorum çift sim diye aldım bide direnç cıktı basımıza

varmı direnc işlemini yapan güvenilir bir yer ?
Özelden yazdım

Üst Alt