Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Ben de 1 hafta oldu mi 13 garantili cihaz alarak aranızdayım. Bl kilidi vb artık uğraşmak istemiyorum. Mi 5 ten beri Xiaomi nin bir çok telefonunu (garantili y. d.) kullandım. Hepsini de Rootlu kullanmıştım. Şimdi yoruldum sanki bunu şimdilik normal haliyle kullanacağım. Sadece miui arama ve sms için Tayvan romu yükledim.
tayvan rom için bl açık olmasına gerek yok mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni hesap aç onla başvur 168 verir.
hocam onu da denedim olmadı ama şöyle bir sıkıntı var şimdi cihazı fabrika ayarlarına sıfırladım mi oturum açma seçeneği gelmeden cihaz açılıyor önce den aktif etme falan olurdu diye hatırlıyorum.?

hocam onu da denedim olmadı ama şöyle bir sıkıntı var şimdi cihazı fabrika ayarlarına sıfırladım mi oturum açma seçeneği gelmeden cihaz açılıyor önce den aktif etme falan olurdu diye hatırlıyorum.?
bir de yeni hesap açmada telefon no istiyor bu adımı atlamanın yolu yok mu?

Ben de 1 hafta oldu mi 13 garantili cihaz alarak aranızdayım. Bl kilidi vb artık uğraşmak istemiyorum. Mi 5 ten beri Xiaomi nin bir çok telefonunu (garantili y. d.) kullandım. Hepsini de Rootlu kullanmıştım. Şimdi yoruldum sanki bunu şimdilik normal haliyle kullanacağım. Sadece miui arama ve sms için Tayvan romu yükledim.
bu arada hocam ne kadar süredir kullnıyorsunuz romu bilmiyorum ama genel olarak nasıl. özellikle ekran süresi ne kadar alıyorsunuz

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9

bir de yeni hesap açmada telefon no istiyor bu adımı atlamanın yolu yok mu?

bu arada hocam ne kadar süredir kullnıyorsunuz romu bilmiyorum ama genel olarak nasıl. özellikle ekran süresi ne kadar alıyorsunuz
Bl açmaya gerek yokmuş. Yalnız ücretli yetkili hesapla yapılıyormuş. Ben herşeye rağmen ücretini ödeyip uzaktan yüklettim. Pil kullanımı Global rom ile aynı gibi.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9

beyazdg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bg
Cihazım
Redmi note 11
Konular
4
HiddeNKinG hocam konuyla pek alakalı değil ama xiaomi 13 e ve pro ya A14 beta geldi diye okudum bir yerde doğru mudur

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.187
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Uzun bir süre sonra cihaz değişimi yaparak Xiaomi 13 modeline geçmiş bulunmaktayım. Cihazın özellikle biraz daha küçük olması ve kare keskin hatlı tasarımı beni bu cihazı almaya yöneltti.

Cihaz için şimdilik +/- bölümü yapacak olursam.

+ Olumlu özellikleri
  • Tek el kullanımı ve köşeli tasarımı müthiş olmuş.
  • Ekran kalitesi ciddi anlamda çok iyi.
  • Leica kamera mi13 modeli olmasına rağmen farkını hissettiriyor. Xiaomi'nin, cihazdan fazla kamerayı tanıtması boşuna değilmiş diyebilirim.
  • Performans açısından şimdilik bir şey demek istemiyorum. Ama Snap 8 Gen 2 zaten şuan lider konumda bir işlemci
  • Pil performans yorumu yakında...
  • Ekran üzeri parmak okuyucu hızı (poco f2'den sonra) inanılmaz derece hızlı ve hassas.
  • Kasa tasarımı ve kalitesi premium his veriyor.
  • Siyah aldığım için arka kasa tabii ki fazlaca parmak izi yapıyor.
Şimdilik bunlar daha hat takmadım bootloader açılsın sonra daha iyi yorumlarım gelecek

- Olumsuz özellikleri
  • PAHALI :( ülke şartları maalesef
  • Mi11T Pro stereo ses kıyasla (harman kordon var) çok iyi değil fakat Poco F2'ye göre tabii ki daha iyi ama ben kendi açımdan bu konuda pek tatmin olmadım.
  • Ön kamera ekranda ciddi alan kaplıyor. daha minik bir şey yapsalar artık da rahatlasak. (Bunu söylüyorum çünkü F2'de kamera yoktu :))
Kullanımım arttıkça yada sizlerin de yorumu olursa bu mesajı güncelleyelim arkadaşlar.
Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın.

Hocam emin değilim ama bende geldi diye sanki okumuştum ama bende bakmadım henüz.
Android 14 Beta x13

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Grubun yeni üyesi olarak hayırlı forumlar o zaman :)

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Hocam eu rom mu kurmaliyim global romda mi kalmalıyim ?

Üst Alt