Soru Xiaomi 13 HyperOS Kuran Var Mı?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Üstteki mesajda arkadaşımız şunu yazmış
Arkadaşlar hyper os global yazılımı kuran varmı siteden baktığım zaman fastboot rom olarak mevcut gözüküyor bl kilidi açık mi flash ile kursam sorun yaşarmıyım
Alttaki mesajda da bu cevap verilmiş
Ben yükledim. Mi flash ile save all data seçeneği ile yükledim. Hiçbirşey silinmeden geçtim HyperOs arkadaşa.
Soruda Global romdan bahsedilmiş olduğu için, cevap da bu soruya istinaden verildiği için, yüklenen romun Global olduğu izlenimi oluştu bende. Sorunuza cevap vereyim, Mi Flash ile yükleme yaparsanız bir sorun olmaz, Global, EEA fark etmez, hepsinde mantık aynı. Lock seçeneğini seçip boot kilidini kapatmayın yeter.

nsh46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
android bils
Cihazım
lg
Konular
0
Üstteki mesajda arkadaşımız şunu yazmış

Alttaki mesajda da bu cevap verilmiş

Soruda Global romdan bahsedilmiş olduğu için, cevap da bu soruya istinaden verildiği için, yüklenen romun Global olduğu izlenimi oluştu bende. Sorunuza cevap vereyim, Mi Flash ile yükleme yaparsanız bir sorun olmaz, Global, EEA fark etmez, hepsinde mantık aynı. Lock seçeneğini seçip boot kilidini kapatmayın yeter.
teşekkürler hocam :) pek dikkat etmemiş olabilirim kusura bakmayın

east.anatolia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
east
Cihazım
galaxy s5
Konular
0
Arkadaşlar hyper os global yazılımı kuran varmı siteden baktığım zaman fastboot rom olarak mevcut gözüküyor bl kilidi açık mi flash ile kursam sorun yaşarmıyım
Tavsiye etmem, ben yüklediğim gün sildim. eu 14.0.31.0TMCCNXM romundan şaşma derim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-14-00-32-32-511_com.android.settings.png
    Screenshot_2024-01-14-00-32-32-511_com.android.settings.png
    47,2 KB · Görüntüleme: 42

tuncayca

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 13
Konular
4
Hyperos Tayvan kurdum sorun yok

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Hyperos eu stabil kurdum güzel gözüküyor

memleketim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketenlim
Cihazım
Mi note3
Konular
3
Hyperos eu stabil kurdum güzel gözüküyor
Bende aynısını kurdum. Genel anlamda iyi.
Ama Whatsapp mesajlarının bildirimleri ekran açınca geliyor. Birde bazı ayarlar ingilizce

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Bootloader kilitli olanlar geçmesin kilit açma sıkıntısı oluyormuş onun dışında sorun yok diyorlar
Sorun çok saymakla bitmez. Stabil olanı kurdum. Gözlemlediğim ve emin olarak söyleyebileceğim tek şey adamlar sadece kendileri için güncelleme yapmış. Bakın ismi bile değişen bir yazılımdan bahsediyoruz ama ir ayarlar menüsü bile zerre kadar değişmedi. Kilit ekran saati duvar kağıdı vs vs çocuk kandırdılarini sanıyorlar. Şu an hatalar da pek önemli değil elbet olacaktı ama bunların amacı xiaomi cihazları iyice kısıtlı hale getirmek. Dün imie işini bitirdiler bugünde yavaşça bl kilidini kaldırmak şu an harici apk kurulmuyor mesele. Yetkilendirme kısmını kaldırmışlar harici program da kurmuyor. Gün boyu kullandım ne performans nede batarya da bir değişiklik de görmedim. Eee nerde bu güncelleme... Sadece apk kurma kilidin kapalı kalsın özelleştirmelerden uzak dur. Resmen amaç bu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama inkar etmemek gerek bir tek yine aynı fırıldaklik yapılmış ve bildirim ikonlari var ya ikonlar onları öyle bir değişiklik ile mobil veriyi ve WiFi yi aynı boy olacak şekilde ayarlayıp bir de yan yana getirmişler... Heralde binlerce yazılımcı sıfır bunun için gözünden olmuştur. HyperFos dan tek değişiklik bildirim ikonunun üzerinde 3.5 dk lik bir yazılım değişikliği...

Son düzenleme:

tuncayca

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 13
Konular
4
Şunu da unutmamak lazım. Güvenlik güncelleştirmeleri önemli. Herşey icon tema ve özelleştirme değildir. Ben şahsen yeni versiyonları sadece güvenlik güncelleştirmeleri için tercih ediyorum. Bu yüzden en iyi kabul edilen arayüz olan Samsung one ui bile belki 5 senede bir köklü görsel değişiklik yapıyor. Samsung s7 ile samsung s22 arayüz farkı sadece ikonların kırpılmasından, efekt ve hataların giderilmesinden ibaret. Ayrıca APK kuruluyor yada en azından ben indirip kurabiliyorum. Başta dediğim gibi önemli olan güvenlik! Hyperos suan 1.1.2024 tarihli güvenlik güncellemesi ile geliyor daha ne olsun

Son düzenleme:
Üst Alt