Rom Xiaomi 13 Hyper os Eu beta çıktı - Türkçe dil

Hakan Altun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MADNESS
Cihazım
Mi 10 Lite 5g
Konular
12
Kurdum. Çeviri eksikleri dışında herhangi bir hata yok. Eu rom kullanıp belirgin bir fark arayan yanılır. Görsel çok ufak değişiklikler var. Ama sistemin hatasız çalıştığını söyleyebilirim. Bence sadece EU Rom ismi değişmiş.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-19-14-48-53-390_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-11-19-14-48-53-390_com.android.settings.jpg
    184,8 KB · Görüntüleme: 52

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
Ben dun kurdum romu gayet akici bir sorunda goremedim. Gorsel olarak degisiklikler var miui dan cok bi farki yok
bu arada eu stabil vardı üstüne direkt güncelleme olarak(pcden hibrit rom içindeki update bölümüyle bootloaderden) kurdum ona rağmen hiçbir sorun yok.

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
telefonun garantisi olduğu için BL kilidini açamıyorum merakla globale gelmesini bekliyorum.

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Skorpi hocam Xiaomi bu yeni arayüzünü çıkardığı ilk günden itibaren HyperFOS , HyperFOS diye bas bas bağırıyor. Cihazına kurup test edenler de öyle ahım şahım bir değişiklik konusunda hemfikir. Buna rağmen hiç kimse üstadın sözlerine zerre itibar etmiyor...facepalm~~
Üstadımızın sözlerinde de hemfikirim. Kesinlikle HyperFOS. Üç beş animasyon, isim değişikliği dışında gözle görülür hiçbir değişiklik yok.
Valla hocam MI13' de CN romlarda Battery&Performance' yi debloat ile sistemden silsemde,
Tüm bildirim ayarlarını açsamda,
Güç tasarrufu modunun katiyen kullanmıyor olsam da,
Uygulamayı arkaplanda açık bırakmış olsam da ya çok geç düşüyor yada uygulamayı açmadan bildirim gelmiyor. Aynı durum HyperOS dev betada da oldu. Şimdi bu eu olanı yükleyip bakacağaz. Civata mı değil mi görmüş olacağaz :D
Romu yükledim kullanıyorum. Cn dan tek farkı TR dil(kısmi olarak) ve bildirim sorununun düzeltilmiş olması. Saat widgeti de çalışmıyor bu arada. Dirty flash yapıp tekrar deneyeceğim onu. Şuan için civata diyebilirim 😄

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Skorpi hocam Xiaomi bu yeni arayüzünü çıkardığı ilk günden itibaren HyperFOS , HyperFOS diye bas bas bağırıyor. Cihazına kurup test edenler de öyle ahım şahım bir değişiklik konusunda hemfikir. Buna rağmen hiç kimse üstadın sözlerine zerre itibar etmiyor...facepalm~~
Kimmiş o itibar etmeyenler hocam
Her ne kadar yenilikçi olsam da Skorpi hocam gibi büyüklerimin sözünü dinlemem gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yakuplar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10 T Pro
Meslek
Emniyet Personeli