Yardım Xiaomi 13 fuxi Taiwan rom

Merkez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
6
Arkadaşlar bu resmi rom mu

Jakaboo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
Mi6
Konular
0
Selamlar herkese, bu romu bende kurdum. Fakat herhangi bir kaynaktan müzik yada ses farketmez açtığım da ses de bi git gel gibi, yada anlık kısılma gibi bir durum oluşuyor.Sizde de durum böylemi farkeden oldumu yada..

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Selamlar herkese, bu romu bende kurdum. Fakat herhangi bir kaynaktan müzik yada ses farketmez açtığım da ses de bi git gel gibi, yada anlık kısılma gibi bir durum oluşuyor.Sizde de durum böylemi farkeden oldumu yada..
Merhaba bende epey kullandım ses konusunda hiç sorun yaşamadım

Jakaboo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
Mi6
Konular
0
Merhaba bende epey kullandım ses konusunda hiç sorun yaşamadım
Anladım, epey kullandıktan sonra sanırım vazgeçtiniz kullanmaktan.
Şimdi ne kullanıyorsunuz rom olarak acaba?

Son düzenleme:

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Ben de Tayvan rom kurmayı düşünüyorum. Son sürüm mü kurmalıyım. Kamera yazılımı Tayvan da kötü diye duydum. En iyisini kullanan arkadaşlar bilir. Bir de telefon görüşmelerinde sesin yankılı gittiğini kendi sesimizin geri geldiğini söyleyenler var telegram grubunda. Hala kullanan var ise sizler de durum nasıl tavsiye eder misiniz?
Bana cihaz fake rom ile geldi mecburen bir rom atacağım en stabil olanı bulmaya çalılıyorum. 😅

Ekli dosyalar

• 20231223_114714.jpg
    20231223_114714.jpg
    890,5 KB · Görüntüleme: 30

Jakaboo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
Mi6
Konular
0
Ben de Tayvan rom kurmayı düşünüyorum. Son sürüm mü kurmalıyım. Kamera yazılımı Tayvan da kötü diye duydum. En iyisini kullanan arkadaşlar bilir. Bir de telefon görüşmelerinde sesin yankılı gittiğini kendi sesimizin geri geldiğini söyleyenler var telegram grubunda. Hala kullanan var ise sizler de durum nasıl tavsiye eder misiniz?
Bana cihaz fake rom ile geldi mecburen bir rom atacağım en stabil olanı bulmaya çalılıyorum. 😅
Merhaba, ses yankılanması diye bişey olmadı bende, kamera için de kötü diyemem, yinede en güzel romlardan biri şuanda Tayvan rom.

basarbulut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Başar
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
0
Merhaba. Tr kayıtlı 13T pro kullanıyorum. global rom yüklü. telefon konuşmalarını kaydetmek istiyorum. Tayvan rom mu EU rom mu yüklemem lazım? Bir sıkıntı olur mu?

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
arkadaşlar bende eu kullanıyorum ama bu roma geçmek istiyorum kullanan arkadaşlar pek detaylı bilgi vermemiş ki soran da olmamış. güzel yönleri nedir eksileri artıları nedir? ekran süresi ne kadar alıyorsunuz oyunlu yada oyunsuz? ayrıca twrp den bahsetmişsiniz bu rom miflash ile de atılıyor niye twrp ile kuruyorsunuz bir sebebi var mı?

western54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Z3 Compact
Konular
0
13 ultrada Eu rom kurmuştum kamera ayarları max 30fps geçmiyordu aynı romu update yaptım yıne değişim olmadı ses kaydı ve diğer yan etkiler için bu romu kurdum şuan eski telden yedekleri kopyalıyor bakalım neler ile karşıalcağım

Üst Alt