Gcam Xiaomi 13 (fuxi) Google Camera (Gcam) Tüm lensler aktif

serdar.yakupoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
note2
Konular
3
Denediniz mi acaba sonuç me çalıştı mı

planter02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
planter
Cihazım
XİAOMİ Mİ 11 Lİ
Konular
4
Mi 13 için stabil çalışan gcam yükleyen var mı? Hangi sürümü denediysem hata verdi

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Bu sürüm; BSG tarafından geliştilmiş 8.3 sürümünü baz alır.

BSG, Google Camera (GCam) uygulamasının farklı cihazlar için optimize edilmiş sürümlerini oluşturan bir geliştiricidir. Gerçek adı Savitar ve İspanya'da yaşıyor. GCam topluluğu içinde oldukça popüler olan bir geliştirici olarak bilinir.

BSG, GCam portlarını farklı cihazlara uyarlamak için genellikle Google'ın resmi kamera uygulamasındaki özellikleri özelleştirir. Ayrıca, düşük ışık koşullarında daha iyi performans göstermek için kamera algoritmalarını optimize eder.

BSG'nin GCam portlarının bazıları, özellikle Xiaomi, Samsung ve OnePlus gibi popüler Android cihazları için tasarlanmıştır. BSG'nin portları, özellikle düşük ışık koşullarında daha yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek için geliştirilen özellikler gibi GCam'in özelliklerinden faydalanır.

Google Camera (GCam) uygulamasının başlıca özellikleri aşağıdaki gibidir:
  1. HDR+ Modu: HDR+ modu, düşük ışık koşullarında bile yüksek kaliteli fotoğraflar çekmenize olanak tanıyan bir özelliktir. Bu mod, farklı pozlamaları bir araya getirerek daha net ve daha detaylı fotoğraflar oluşturur.
  2. Gece Modu: GCam'in gece modu özelliği, düşük ışık koşullarında çekilen fotoğraflarda daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkarmak için uzun pozlamaları kullanır. Bu özellik, düşük ışıkta çekilen fotoğrafların kalitesini önemli ölçüde artırır.
  3. Portre Modu: GCam'in portre modu, arka planı bulanıklaştırarak öne çıkan bir nesne veya kişinin daha belirgin olmasını sağlar.
  4. Lens Blur Modu: GCam'in lens bulr modu, arka planı bulanıklaştırmak için bir makro kamera gibi çalışır ve fotoğraftaki nesne veya kişinin ön plana çıkmasını sağlar.
  5. Slow Motion Modu: GCam'in yavaş çekim modu, 120 fps ve 240 fps hızlarında çekim yapabilmenizi sağlar.
  6. Fotoğraf Küresi Modu: GCam'in fotoğraf küresi modu, birkaç fotoğrafı bir araya getirerek 360 derece bir fotoğraf oluşturmanıza olanak tanır.
  7. Google Lens Entegrasyonu: GCam'in Google Lens entegrasyonu, fotoğrafta bulunan nesne veya kişileri tanımlamanıza, araştırmanıza ve hatta ürünleri satın almanıza olanak tanır.
Bu özellikler, GCam uygulamasının daha yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek için geliştirilmiş bir kamera uygulaması olarak öne çıkmasını sağlar.

Download
eline sağlık

Safaksahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Safak
Cihazım
Lg g3
Konular
2
Çalışıyor ama root yetkisi vermedigim için mi, yoksa kendisi mi öyle, eskki tlfnlardaki gibi hdr islemesi yapmıyor. Orjinal cameradan aman aman farklı gelmedi bana, root yapmak lazım sanırım.

Üst Alt