Gcam Xiaomi 13 (fuxi) Google Camera (Gcam) Tüm lensler aktif

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Bu sürüm; BSG tarafından geliştilmiş 8.3 sürümünü baz alır.

BSG, Google Camera (GCam) uygulamasının farklı cihazlar için optimize edilmiş sürümlerini oluşturan bir geliştiricidir. Gerçek adı Savitar ve İspanya'da yaşıyor. GCam topluluğu içinde oldukça popüler olan bir geliştirici olarak bilinir.

BSG, GCam portlarını farklı cihazlara uyarlamak için genellikle Google'ın resmi kamera uygulamasındaki özellikleri özelleştirir. Ayrıca, düşük ışık koşullarında daha iyi performans göstermek için kamera algoritmalarını optimize eder.

BSG'nin GCam portlarının bazıları, özellikle Xiaomi, Samsung ve OnePlus gibi popüler Android cihazları için tasarlanmıştır. BSG'nin portları, özellikle düşük ışık koşullarında daha yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek için geliştirilen özellikler gibi GCam'in özelliklerinden faydalanır.

Google Camera (GCam) uygulamasının başlıca özellikleri aşağıdaki gibidir:
  1. HDR+ Modu: HDR+ modu, düşük ışık koşullarında bile yüksek kaliteli fotoğraflar çekmenize olanak tanıyan bir özelliktir. Bu mod, farklı pozlamaları bir araya getirerek daha net ve daha detaylı fotoğraflar oluşturur.
  2. Gece Modu: GCam'in gece modu özelliği, düşük ışık koşullarında çekilen fotoğraflarda daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkarmak için uzun pozlamaları kullanır. Bu özellik, düşük ışıkta çekilen fotoğrafların kalitesini önemli ölçüde artırır.
  3. Portre Modu: GCam'in portre modu, arka planı bulanıklaştırarak öne çıkan bir nesne veya kişinin daha belirgin olmasını sağlar.
  4. Lens Blur Modu: GCam'in lens bulr modu, arka planı bulanıklaştırmak için bir makro kamera gibi çalışır ve fotoğraftaki nesne veya kişinin ön plana çıkmasını sağlar.
  5. Slow Motion Modu: GCam'in yavaş çekim modu, 120 fps ve 240 fps hızlarında çekim yapabilmenizi sağlar.
  6. Fotoğraf Küresi Modu: GCam'in fotoğraf küresi modu, birkaç fotoğrafı bir araya getirerek 360 derece bir fotoğraf oluşturmanıza olanak tanır.
  7. Google Lens Entegrasyonu: GCam'in Google Lens entegrasyonu, fotoğrafta bulunan nesne veya kişileri tanımlamanıza, araştırmanıza ve hatta ürünleri satın almanıza olanak tanır.
Bu özellikler, GCam uygulamasının daha yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek için geliştirilmiş bir kamera uygulaması olarak öne çıkmasını sağlar.

Download

matrix10000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
xioami redmi
Konular
2
Bende çalışmıyor

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14
Çalışmıyor hocam malesef

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-04-06-02-20-536_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-04-04-06-02-20-536_com.android.settings.jpg
    251,5 KB · Görüntüleme: 41

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Aynı sürüm ama ben mi dosyayı yanlış yükledim acaba eve geçince kontrol edeyim

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14
Aynı sürüm ama ben mi dosyayı yanlış yükledim acaba eve geçince kontrol edeyim
Hocam ben 1 haftadır kullanıyorum cihazı gcam sürümleri denedim ama olmadı güzel bi sürüm bulursanız paylaşırsanız çok sevinirim

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Hocam ben 1 haftadır kullanıyorum cihazı gcam sürümleri denedim ama olmadı güzel bi sürüm bulursanız paylaşırsanız çok sevinirim
Hocam çalışan sürüm neredeyse yok gibi, iki versiyon buldum çalışan birinde video çalışmıyordu. Bu paylaştığım da hepsi çalışıyordu ama eski sürüm olduğu için o kadar da iyi değildi

osmanerkul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Poco F1
Konular
0
çalışan mi 13 pro denedim çalışıyor