Soru Xiaomi 13 Cihaz ve Direnç Deneyimleri

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
13'de değil de 13 Ultra'da direnç işlemi yaptırdım. ne şarj problemi, ne ısınma, ne kameranın buğulanması, ne de işlem sonrası şebeke problemi gibi hiçbir problemle karşılaşmadım. İşçiliği güzel olan bir yerde yaptırırsanız sorun yaşamazsınız.

Glichy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
13'de değil de 13 Ultra'da direnç işlemi yaptırdım. ne şarj problemi, ne ısınma, ne kameranın buğulanması, ne de işlem sonrası şebeke problemi gibi hiçbir problemle karşılaşmadım. İşçiliği güzel olan bir yerde yaptırırsanız sorun yaşamazsınız.
Hocam kime yaptırmıştınız acaba direnç işlemini? 13 Ultra almayı düşünüyorum işin ehli bir ustaya yaptırmak istiyorum direnç işlemini

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Hocam kime yaptırmıştınız acaba direnç işlemini? 13 Ultra almayı düşünüyorum işin ehli bir ustaya yaptırmak istiyorum direnç işlemini
İstanbul pendikte sevgi iletişim. instagramda sayfaları var. kadir usta işinin ehli ve yazılım donanım konusunda çok bilgili. Zaten her işlem yaptığı cihazın videosunu paylaşıyor. yaptığı işlemi gösteriyor. tavsiye ederim.

musaerencnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa Eren
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
11
Xiaomi 13'te değil de bir Note 10 Pro bir de Xiaomi 11T Pro için direnç yaptırdım, iki cihaz da çok sağlam ve sorunsuz. Ne ısınma, ne başka bir sorun göremedim. İkisine de cihazı rahatlatacak modüller de kurdum tabi de yine de sağlam direnç işçiliğinin sorun çıkartmayacağını söyleyebilirim. Ha, sonuçta yapan kişi bir insan, hata yapabilir; bu yüzden işin peşine düşebileceğiniz kaliteli iş yapan insanlara emanet edin cihazınızı derim.
Hocam benim cihazda dirençli. Cihazı raharlatacak modullerden kastınız nedir? Çok merak ettim modüllerinizi görsel olarak paylaşırsanız çok sevinirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben 15 20 gün önce direnç yaptırdım karabükte Erhan ustaya oyun oynamam ısındığını görmedim daha ama psikolojik midir nedir şarjı daha çabuk bitiyo gibi geldi onun haricinde bi eksisini görmedim daha dirençsizde 3 ay kullandım bi fark yok şarj konusu dışında
Cihazı alalı 8 ay oluyor ve alırken Erhan Usta'dan bende direnç yaptırdım. NFC dahil herşey calisiyor, çok fazla ısınma sorunu yok fakat cidden şarj kotu ya. Psikolojik mı bilmiyorum ama batarya cidden çok kötü bencede. Telefonun ilk sürümü MIUI 14.0.4 kullanmama rağmen bataryadan hiç memnun değilim... Sizin deneyimleriniz nasıl?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam benim cihazda dirençli. Cihazı raharlatacak modullerden kastınız nedir? Çok merak ettim modüllerinizi görsel olarak paylaşırsanız çok sevinirim.
11T Pro için işlemci hız düşürme modülü kurdum misal. Eşim kullanıyor, oyun oynamıyor zaten. İki cihaza da ortak olarak GMS Doze ve Close Logd modüllerini kurdum. GMS Doze, Google servislerinin fazla şarj yemesini engelliyor; Close Logd, sistemin arka planda log kayıtlarını engelliyor.

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Selamun aleyküm öncelikle herkese...

1. Sorum:
Xiaomi 13 alıp almamak konusunda yorumlarınıza ihtiyacım var. Cihazı alıp uzun bir süre kullananlar olarak varsa problemli gördüğünüz noktaları paylaşırsanız çok mutlu olurum.

2. Sorum:
Direnç işlemi yaptırdıktan sonra cihazı kullananlar, varsa karşılaştıkları problemleri paylaşmalarını rica ediyorum. Direnç konusunda ciddi endişelerim var. İyi bir işçilikle yapılsa dahi sorun çıkarma ihtimali var mı sizce?

Mesela pubg mobile oynayan birisi saatlerce oynarken cihaz normal olarak ısınıyor. Aşırı ısınma sonucunda direnç yapılan bölgede herhangi bir şekilde hasar oluşma riski var mı? Veya direnç yaptırdıktan sonra kesinlikle dikkat edilmesi gerekir dediğiniz noktalar nelerdir?

Merakla deneyimlerinizi ve yapacağınız yorumları bekliyorum. Okuyup yorum yazan yazmayan herkese şimdiden teşekkür ederim...😊
Hocam 1 hafta önce dirençli mi 11 ultra aldım. Dün akşam tam 22:10'da yattım şarj 37 idi. Gece 03:40 gibi wc'ye kalktım baktım şarjı bitmiş kapanmış. Yani bu demek oluyor ki 5 saat 40 dakika'da ekran kapalı wifi açık halde %37 şarj gitmiş kapanmış cihaz. İnanılmaz tiksindim soğudum cihazdan ilk fırsatta elimden çıkarıcam. Tavsiyem direnç hiçbir cihaza yaptırmayın çöp oluyor telefon

erdogansa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdoğan Sarı
Cihazım
poco x3
Konular
0
Bende yeni aranıza katılanlardanım.Dirençli yapılmış şekilde aldım cihazı.Temiz kurulum yapmak,eski telefonumdan verileri kablo ile aktarmak için fabrika ayarlarına döndürdüm.Fakat atılan IMEI uçtu.Dirençte yapılabilir zannediyordum ama her cihazda farklı oluyormuş.
Şimdilik böyle kullanıyorum.En azından ilerde sadece IMEI atarak kullanabilirim.Pahalı olan direnç yapılmış zaten.
Kullandığım telefonları yazsam bana deli dersiniz.Çok sık değiştirim.Ayda bir desem abartmam.Genelde üst segment telefon kullanırım.Uzun zamandır Xiaomi almamıştım bir deneyeyim dedim.En çok beni cezbeden ekran boyutu oldu.Telefonda film izleyen,ağır oyunlar oynayan biri değilim.Telefon stabil ve hızlı olsun yeter benim için.
Genel olarak memnunum şu an için.Sadece gece beklerken,stand-by modunda pili fazla tüketiyor.Belki dirençten dolayıdır.Çünkü normal değil bu değer.Yaklaşık %20 pil tüketti.(03.00-10 00 saatleri arası.Telfon boşta)

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
Bende yeni aranıza katılanlardanım.Dirençli yapılmış şekilde aldım cihazı.Temiz kurulum yapmak,eski telefonumdan verileri kablo ile aktarmak için fabrika ayarlarına döndürdüm.Fakat atılan IMEI uçtu.Dirençte yapılabilir zannediyordum ama her cihazda farklı oluyormuş.
Şimdilik böyle kullanıyorum.En azından ilerde sadece IMEI atarak kullanabilirim.Pahalı olan direnç yapılmış zaten.
Kullandığım telefonları yazsam bana deli dersiniz.Çok sık değiştirim.Ayda bir desem abartmam.Genelde üst segment telefon kullanırım.Uzun zamandır Xiaomi almamıştım bir deneyeyim dedim.En çok beni cezbeden ekran boyutu oldu.Telefonda film izleyen,ağır oyunlar oynayan biri değilim.Telefon stabil ve hızlı olsun yeter benim için.
Genel olarak memnunum şu an için.Sadece gece beklerken,stand-by modunda pili fazla tüketiyor.Belki dirençten dolayıdır.Çünkü normal değil bu değer.Yaklaşık %20 pil tüketti.(03.00-10 00 saatleri arası.Telfon boşta)
Telefon arka planda guncelleme vs yapmis olabilir. İlk 1 hafta tam net sonuc alamazsiniz pilden.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Dirençli ve Dirençsiz kullanan arkadaşlar bu beklemede şarj tüketimi ile ilgili yazarlarsa net bir veri elde edebiliriz belki?

atarax29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yok
Cihazım
mi5
Konular
7
Xiaomi 13 direnç yaptıran arkadaşlar çift hat oluyor mu?

Üst Alt