Sohbet Xiaomi 12X Kullanıcı Yorumları

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Arkadaşım yollamış işlem için. Gelişme olursa buradan haber ederim.
Arif isminde bi arkadaş vardı galiba oda yollayacak. Isın kötüsü şuan sahibinden harici satışını yapan kaçakçı yok
Bu telefonu ben de çok beğenmiştim ama satan hiç görmedim gruplarda. Satan güvenilir birileri var mı ve kayıt durumu nedir?
Şuan sahibinden harici bende bulamadım. Oradakılerde biraz fazladan satıyor. Ara sıra soruyorum ama getirecek olanda yok gibi. Imeı yontemı çıkar ve masrafı düşük olursa yaygınlasır çünkü alternatifi çok az olan bi kategori küçük telefon. S21 var bende şarjı ve gps doğruluğundan memnun değilim. Gps benim için önemli bisiklet sürerken çok fazla sapma oluyor s21 de %2 den %4-5 civarına çıktı

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Arif isminde bi arkadaş vardı galiba oda yollayacak. Isın kötüsü şuan sahibinden harici satışını yapan kaçakçı yok

Şuan sahibinden harici bende bulamadım. Oradakılerde biraz fazladan satıyor. Ara sıra soruyorum ama getirecek olanda yok gibi. Imeı yontemı çıkar ve masrafı düşük olursa yaygınlasır çünkü alternatifi çok az olan bi kategori küçük telefon. S21 var bende şarjı ve gps doğruluğundan memnun değilim. Gps benim için önemli bisiklet sürerken çok fazla sapma oluyor s21 de %2 den %4-5 civarına çıktı
Aynen öyle alternatifi S22 kaldı güncel olarak. Küçük telefon bulmak çok zor. Boyutu Mi 9 SE kadar neredeyse bu yüzden ilgimi çekmişti bakalım inşallah yaygınlaşır.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Aynen öyle alternatifi S22 kaldı güncel olarak. Küçük telefon bulmak çok zor. Boyutu Mi 9 SE kadar neredeyse bu yüzden ilgimi çekmişti bakalım inşallah yaygınlaşır.
Bende öncesinde mı9se kullandım p20 kullandım birde. Huaweıde bootloader açılsa en güzel secenek aslında

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Çıkmış imeı yöntemi ama baya pahalı

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
bu imei atan arkadaşlar coştular iyice zaten imei atmanın mantığı cihazı ucuza getirmek böyle pahalı olacaksa adam neden dirençle imei attirsin alir pasaportunu kayıt eder.
12 serisinde bu böyle anakartı çift katman ve zor olduğu için. Atan arkadaşta garanti vermiyor fiyatın pahalılıgına rağmen kötü yanı o

Üst Alt