Soru Xiaomi 12T

mert0679

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Herkese merhaba forum da yeniyim hatam olursa affola ben Mi 12T almayı düşünüyorum y.d olarak tabiki 2023 8. Ayına kadar kullanımı olacak o tarihe kadar cihazın yazılımsal olarak kaydı gelir mi sizce herkes Mi 11T için de gelmez diyordu o cihazın kaydı geldi beni aydınlatabilecek olan var mıdır? İşlemci olarak MTK kullanıldığı için gelir diye düşünüyorum acilinden yardıma ihtiyacım var. Bu arada MTK 8100 kullanılmış ve yazılımsal olarak kaydı mevcut bilindik cihaz var mı?
Teşekkür ederim.

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
geçerliliğini yitiren meaj silindi

Son düzenleme:

hellordtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Note 10 Pro Max
Konular
7
Mi 11T Pro aldım. En azından 11T'de ki işlemci yok bunda.

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Herkese merhaba forum da yeniyim hatam olursa affola ben Mi 12T almayı düşünüyorum y.d olarak tabiki 2023 8. Ayına kadar kullanımı olacak o tarihe kadar cihazın yazılımsal olarak kaydı gelir mi sizce herkes Mi 11T için de gelmez diyordu o cihazın kaydı geldi beni aydınlatabilecek olan var mıdır? İşlemci olarak MTK kullanıldığı için gelir diye düşünüyorum acilinden yardıma ihtiyacım var. Bu arada MTK 8100 kullanılmış ve yazılımsal olarak kaydı mevcut bilindik cihaz var mı?
Teşekkür ederim.
Diğer cihazlar gibi gelecektir ben kullanıyorum performans olarak gayet tatmin ediyor.

Üst Alt