Yardım Xiaomi 12T Y.D kaydı gelir mi?

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
12t varken 12t pro almak ahmaklık olsa gerek... :) biri 8700 diğeri 11.750 aradaki fiyat farkını vermek için ahmak olmak gerek.. .hatta ekran ve kamera testlerinde bariz üstün 12t... ayrıca mtk işlemciye ne diye direnç işlemi yapılır bunlarda rsa koruması yok ki??
Seni bilemem dostum 12 t hâlâ drenc olmadan kayıt yapılmıyor yapamıyorlar Bursa da sordurdum anakart üzerinde bir takım işlemler yapıyoruz dediler bende anakart üzerinde Tamir görmüş garantisiz bir telefon almak istemiyorum düşünsenize ikinci el garantisiz bir telefon alacaksınız anakart üzerinde Tamir görmüş bir telefon bu aynı şey madem öyle bir telefon almaya niyetlendin 12t Pro almak daha mantıklı

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Seni bilemem dostum 12 t hâlâ drenc olmadan kayıt yapılmıyor yapamıyorlar Bursa da sordurdum anakart üzerinde bir takım işlemler yapıyoruz dediler bende anakart üzerinde Tamir görmüş garantisiz bir telefon almak istemiyorum düşünsenize ikinci el garantisiz bir telefon alacaksınız anakart üzerinde Tamir görmüş bir telefon bu aynı şey madem öyle bir telefon almaya niyetlendin 12t Pro almak daha mantıklı
12t pro da direnç ile oluyor ama. kaçak alacaksan en mantıklısı mtk. her türlü imei işlemi yapılır. 12t ile ilgili gelişmeler var yakında imei çıkar. ama 12t pro için hiç bir şekilde yazılımsal çıkmaz... eğer garantili alacaksan da zarten bunları düşünmeye gerek yok.

omrglgen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
8
12t pro da direnç ile oluyor ama. kaçak alacaksan en mantıklısı mtk. her türlü imei işlemi yapılır. 12t ile ilgili gelişmeler var yakında imei çıkar. ama 12t pro için hiç bir şekilde yazılımsal çıkmaz... eğer garantili alacaksan da zarten bunları düşünmeye gerek yok.
Nasıl gelişmeler var, açar mısınız

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Nasıl gelişmeler var, açar mısınız
imei işlemi için kullanılan araçlar da yazılımsal çalışmalar başlamış. bu işi yapan bir arkadaşım ile görüştüm vakit vermiyor ama kesinlikle çıkacak diyor. yani öyle laf olsun diye değil 100de 100 çıkacak... zaten 8 ay kullanım var aceleye de gerek yok. bir de btk eğer cihazı teyet geçerse diğer yıla kadar açık kalır cihaz. benim şu an yıl başından beri kullanıyorum cihazı ancak daha imei uyarı msjı almadım. ilk kez böyle denk geldi ama güzel bir şey :) bu yıl biter diğer yılda kullanırım eğer satmazsam tabi.

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Benim de görüştüğüm kişiler kesinlikle geleceğini ve süre veremediklerini belirtiyorlar. Benim tahminim bu yılın son çeyreğinde çıkar.

lort61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sefa
Cihazım
Xiomia 12 T
Konular
0
merhabalar banada 12 T hediye geldi ancak öğrendiğim kadarı ile imei atılamıyor. direnç işlemi de 12 T modeline yapılamıyor. İmei atmak ne zaman gelecek acaba yazılımsal olarak.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
bugün media markt'ta 12T yi inceledim. ekranı çok hoşuma gitti. hemen gsmarena'dan özelliklerine baktım meğersem ekranın 446 ppi (iphone 13 ve 14 le aynı) yoğunluğu varmış, Xiaomi 13'te ise 416 ppi. 13'ten ekran, ses çıkışı ve şarj süresi olarak bariz daha iyi ama kamera olarak geride. sizce bu cihaza imei çıkarsa bu mu yoksa 13 mü?

lort61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sefa
Cihazım
Xiomia 12 T
Konular
0
bugün media markt'ta 12T yi inceledim. ekranı çok hoşuma gitti. hemen gsmarena'dan özelliklerine baktım meğersem ekranın 446 ppi (iphone 13 ve 14 le aynı) yoğunluğu varmış, Xiaomi 13'te ise 416 ppi. 13'ten ekran, ses çıkışı ve şarj süresi olarak bariz daha iyi ama kamera olarak geride. sizce bu cihaza imei çıkarsa bu mu yoksa 13 mü?
kardeş telefon güzel bırak özelliklerini şimdi biz imei atılırmı diye uğraşıyoruz. :) ne zaman gelir diye araştırmadayız

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
kardeş telefon güzel bırak özelliklerini şimdi biz imei atılırmı diye uğraşıyoruz. :) ne zaman gelir diye araştırmadayız
eyvallah imei gelirse, bu telefon benim de radarımda. bir bu bir de Xiaomi 13..

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
sabır geldi gelecek :) geldi diyenlerde var... ama acelesi yok... bilinen en önemli bilgi kesinlikle imei işlemi oluyor... :)

Üst Alt