Soru Xiaomi 12T TWRP rom değiştirebilir miyim ?

12.doktor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
Mi 10t
Konular
14
Arkadaşlar aşağıdaki linkten cihaza TWRP yükledim. Cihazım HyperOS 1.0.7 sürümüne sahip. Şu an sorunsuz çalışıyor. Ben bu TWRP ile Android 12 olan bir stok rom flashlarsam cihaz brick olur mu ? TWRP ayarında yanlış hatırlamıyorsam after twrp rom flash gibi birşey yazıyordu ve tiki işaretliydi.

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Arkadaşlar aşağıdaki linkten cihaza TWRP yükledim. Cihazım HyperOS 1.0.7 sürümüne sahip. Şu an sorunsuz çalışıyor. Ben bu TWRP ile Android 12 olan bir stok rom flashlarsam cihaz brick olur mu ? TWRP ayarında yanlış hatırlamıyorsam after twrp rom flash gibi birşey yazıyordu ve tiki işaretliydi.

Twrp yerine neden mi flash kullanmıyorsunuz?

12.doktor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
Mi 10t
Konular
14
Twrp yerine neden mi flash kullanmıyorsunuz?
Bilgisayarla uğraşmak istemiyorum. Telefondan indirip hemen flashlamak daha hızlı. Ayrıca internet bağlantım da zayıf. Fastboot romların boyutları daha büyük olduğu için indirmesi uzun sürüyor. Birde TWRP ile root atmak da çok kolay.

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Bilgisayarla uğraşmak istemiyorum. Telefondan indirip hemen flashlamak daha hızlı. Ayrıca internet bağlantım da zayıf. Fastboot romların boyutları daha büyük olduğu için indirmesi uzun sürüyor. Birde TWRP ile root atmak da çok kolay.

En sağlıklı,en sorunsuz mi flash ile yüklemedir. Hiç twrp ile stok rom yüklemedim maalesef, tercih sizin...

Üst Alt