İnceleme Xiaomi 12T - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

TUFFGONG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Hocam deneyimlerinizi paylaşır mısınız. Sorun var mı rom ile alakalı. Şarj durumu nasıl ekran süresi ne kadar alıyorsunuz. Size zahmet bilgi verirseniz en kısa sürede bu cihazı hedifime koydum.
ısınma 0 cihazda hocam ilk kurulumda bile 80 civarı uygulamam yükleniyor ısınmadı hiç, şarjı da 120hz oyunsuz 10 saat ekran süresi tavsiye ediyorum

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
ısınma 0 cihazda hocam ilk kurulumda bile 80 civarı uygulamam yükleniyor ısınmadı hiç, şarjı da 120hz oyunsuz 10 saat ekran süresi tavsiye ediyorum
hocam peki eu romu nerden bulup yüklediniz. sayfada daha uyumlu twrp bile yok rom zaten yok. cihazı aldığım da sizi rahatsız etsem bilgi alsam olur mu :)

TUFFGONG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
hocam peki eu romu nerden bulup yüklediniz. sayfada daha uyumlu twrp bile yok rom zaten yok. cihazı aldığım da sizi rahatsız etsem bilgi alsam olur mu :)
Fastboot yükleniyor bilgisayardan adb ile ve boot dosyasını magiskle patchlayıp root da atılıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Wifi ile şarj kullanımı öğlen ettik 😂
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-23-11-40-59-638_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2022-11-23-11-40-59-638_com.topjohnwu.magisk.jpg
    504,8 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_2022-11-23-11-41-12-514_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2022-11-23-11-41-12-514_com.miui.home.jpg
    677,5 KB · Görüntüleme: 60

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Fastboot yükleniyor bilgisayardan adb ile ve boot dosyasını magiskle patchlayıp root da atılıyor

Wifi ile şarj kullanımı öğlen ettik 😂
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam süper ekran süresi :D akıl işi değil benim kullandığım en baba xiaomi telefon ile aldığım ekran süresi 6 saat diyebilirim. hocam yarın cihazı alıyorum inş bir aksilik olmaz ise. eu rom fastboot linkini gönderir misiniz. kurulum da adb ile bir şekil de yapmaya çalışırım inş yapabilirim

hocam süper ekran süresi :D akıl işi değil benim kullandığım en baba xiaomi telefon ile aldığım ekran süresi 6 saat diyebilirim. hocam yarın cihazı alıyorum inş bir aksilik olmaz ise. eu rom fastboot linkini gönderir misiniz. kurulum da adb ile bir şekil de yapmaya çalışırım inş yapabilirim
bu arada imei işlemi için hiç araştırma yaptınız mı? ne durum da imei işi bilgi yada gelişme var mı?

• Beğen
Tepkiler: zmn

TUFFGONG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2

bu arada imei işlemi için hiç araştırma yaptınız mı? ne durum da imei işi bilgi yada gelişme var mı?

burda linkten bulabilirsin plato kod adı. Imei ağustos ayına kadar çıkar diye düşünüyorum daha dirençsiz çıkmayan mtk cihaz olmadı çıkmazsa da zararına satar bir şeylere geçerim en kötü 😂

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50

burda linkten bulabilirsin plato kod adı. Imei ağustos ayına kadar çıkar diye düşünüyorum daha dirençsiz çıkmayan mtk cihaz olmadı çıkmazsa da zararına satar bir şeylere geçerim en kötü 😂
İnş öyle olur hocam :) zaten direnç ile olsa bile ben yaptırmam içinin açılması benim işime gelmez.
eu rom bilgisi için çok sağol hocam. ben direk 12t kısmına baktım bulamayınca yok sandım eu rom. aslında direk 12t bölümüne taşıyacak bir babyiğit olsa süper olur... 12t çok tutuldu biraz hareketlense iyi olacak bu bölüm :)

hocam sayfayı 3-4 defa taradım plato yok mi12t diye de bir şey yok romu bulamadım :)

İnş öyle olur hocam :) zaten direnç ile olsa bile ben yaptırmam içinin açılması benim işime gelmez.
eu rom bilgisi için çok sağol hocam. ben direk 12t kısmına baktım bulamayınca yok sandım eu rom. aslında direk 12t bölümüne taşıyacak bir babyiğit olsa süper olur... 12t çok tutuldu biraz hareketlense iyi olacak bu bölüm :)

hocam sayfayı 3-4 defa taradım plato yok mi12t diye de bir şey yok romu bulamadım :)
stable kısmında tabloda ismi var ama rom sayfasına bakınca orada yok :(

Son düzenleme:

c3lik444

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
3
Cihazım
redmi 3
Konular
0
Eu roma ben de geçtim, twrp gerek yok fastbootdan kolayca flashladım, eu roma geçince ekran süresi de geldi, telefondan gayet memnunum, ilk alanlardanım, hiçbir sorun tespit edemedim, akıyor maşallah, severek kullanıyorum.

Eu romun indirme linkini bırakıyorum. PLATO yazan romu indirip telefonu fastboot moduna alıp indirdiğiniz klasörden fastboot yükleme seçeneği ile telefonu bilgisayara bağlayıp kolayca yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda ADB driverlar da yüklü olmalı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-26-22-26-15-743_com.xiaomi.misettings.jpg
    Screenshot_2022-11-26-22-26-15-743_com.xiaomi.misettings.jpg
    279,6 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Eu roma ben de geçtim, twrp gerek yok fastbootdan kolayca flashladım, eu roma geçince ekran süresi de geldi, telefondan gayet memnunum, ilk alanlardanım, hiçbir sorun tespit edemedim, akıyor maşallah, severek kullanıyorum.

Eu romun indirme linkini bırakıyorum. PLATO yazan romu indirip telefonu fastboot moduna alıp indirdiğiniz klasörden fastboot yükleme seçeneği ile telefonu bilgisayara bağlayıp kolayca yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda ADB driverlar da yüklü olmalı.

Eyvallah çok sağol hocam

Hocam bir de bekleme de çok şarj yiyiyor mu. Misal gece şarjdan çektiniz sabaha kadar 100de kaç düşüyor. Benim şu an global rom da 11,12 düşüyor çok ciddi bir değer. İnş eu rom da çözülür bu sorun da

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
ben 12t alarak aranıza katıldım bl kilidi 1 hafta sonra açılıyor bununla ilgili twrp ve romlar zamanla çıkar kanaatindeyim tabi birde miui14 çıkacağından herkes ona göre bekliyor düşüncesiydeyim ona göre rom yapılır

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
Eyvallah çok sağol hocam

Hocam bir de bekleme de çok şarj yiyiyor mu. Misal gece şarjdan çektiniz sabaha kadar 100de kaç düşüyor. Benim şu an global rom da 11,12 düşüyor çok ciddi bir değer. İnş eu rom da çözülür bu sorun da
Bir gecede %11-12 hiçbir telefonda normal değil bence, başka bir problem var sanki. Telefon hiç uykuya geçmiyor olabilir, bir şeyler arka planda sürekli uyanmasına neden oluyordur.

boot dosyası adb ile gönderilirken boot_a ve boot_b şeklinde mi yoksa tek boot.img mi acaba?

Son düzenleme:
Üst Alt