Yardım Xiaomi 12T sürüm düşürülmüyor.

12.doktor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
Mi 10t
Konular
14
Hocalarım xiaomi 12T cihazına sahibim. MIUI 14 güncellemesini yaptım ama birkaç sorunla karşılaştım bu yüzden sürüm düşürmek istiyorum.
Cihazın kendi güncelleme yerinden daha önce indirdiğim zıp uzantılı MIUI 13 romunu seçtim ve yüklemeye çalıştığımda resimdeki gibi bir yazı çıkıyor ve işlem devam etmiyor.
MI flash tooldan fastboot romu yüklemeye çalışsam cihaz brick olur mu ? Biliyorsunuz bu cihaza TWRP çıkmadı. BL kilidi açık.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
ARB (Anti Rollback) kontrolü yapın öncelikle hocam. ARB yoksa yükleyin gitsin.

12.doktor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
Mi 10t
Konular
14
ARB (Anti Rollback) kontrolü yapın öncelikle hocam. ARB yoksa yükleyin gitsin.

Hocam yüklerken böyle bir hata verdi ama hata olmasına rağmen yükleme tamamlanmış.
Telefon açılmayacak diye kısa süreli bir kalp krizi yaşadım ama olsun açıldı. :D
Şimdi bu cihaza tekrar root yükleyeceğim.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
ARB değeri 1 yazıyor yani galiba kilit yok. Deneyeceğim.

Aynen hocam. ARB 1 ise sorun yoktur.

Hocam yüklerken böyle bir hata verdi ama hata olmasına rağmen yükleme tamamlanmış.
Telefon açılmayacak diye kısa süreli bir kalp krizi yaşadım ama olsun açıldı. :D

Bu hata değil hocam. Orada kırmızı error yazdığına bakmayın. Xiaomi sever böyle ufak kalp çarpıntılarını :D Bootloaderın kapatılmadığına dair bir uyarı sadece.

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7

yükleme dosyasında boot lock kontrolü var, orada kilit açık görünce uyarı veriyor, tam olarak hata sayılmaz aslında.

cengizxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenngiz durm
Cihazım
k20 pro
Konular
1
Hocalarım xiaomi 12T cihazına sahibim. MIUI 14 güncellemesini yaptım ama birkaç sorunla karşılaştım bu yüzden sürüm düşürmek istiyorum.
Cihazın kendi güncelleme yerinden daha önce indirdiğim zıp uzantılı MIUI 13 romunu seçtim ve yüklemeye çalıştığımda resimdeki gibi bir yazı çıkıyor ve işlem devam etmiyor.
MI flash tooldan fastboot romu yüklemeye çalışsam cihaz brick olur mu ? Biliyorsunuz bu cihaza TWRP çıkmadı. BL kilidi açık.
Hocam merhabalar bende surum dusurcem yardımcı olurmusunuz

cengizxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenngiz durm
Cihazım
k20 pro
Konular
1

hocam bende adb kontrolu yaptım 1 yazıyor bootloderı actım ayarlardan bıde usb hata ayıklama acık bende enedozya romuna donucem ınsallah bısey olmaz muı 14 sıkıntı cıkardı gereksız bende 13.5 endenozyaya donucem bakalım inşallah brık olmaz

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
hocam bende adb kontrolu yaptım 1 yazıyor bootloderı actım ayarlardan bıde usb hata ayıklama acık bende enedozya romuna donucem ınsallah bısey olmaz muı 14 sıkıntı cıkardı gereksız bende 13.5 endenozyaya donucem bakalım inşallah brık olmaz
Eğer hata yapmazsanız bir sıkıntı çıkmaması lazım. İyi bayramlar. Ek olarak, usb kablosuna ve telefona temas etmeyin. Soft veya hardbrick olabilir cihazınız.

Üst Alt