Soru Xiaomi 12T Pro Rom önerisi.

Acılı Adana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yok
Cihazım
yok
Konular
6
Merhaba. Ben Xiaomi 12T Pro cihazıma ROM arıyorum. Sizce hangi ROM bu cihaza en uygun ROM dur?

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhaba! Xiaomi 12T Pro gibi bir cihaz için ROM seçimi kişisel tercihlere, ihtiyaçlara ve beklentilere bağlı olarak değişebilir. Ancak, popüler bir seçenek olan Xiaomi MIUI ROM'u öneririm.

MIUI ROM, Xiaomi cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir özelleştirilmiş Android sürümüdür. Xiaomi, MIUI'yi kendi cihazlarına önceden yükler ve sürekli olarak güncellemeler yayınlar. MIUI, kullanıcı dostu bir arayüz, düzenli güncellemeler, özelleştirilebilirlik ve bir dizi özellik sunar.

Yeni özelliklere sahip en son sürümü kullanarak MIUI ROM'u deneyebilirsiniz. Bu ROM, güncellemeler ve güvenlik yamaları için düzenli destek sağladığı için cihazınızı korumanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca, MIUI'nin yanı sıra, başka ROM seçenekleri de bulunmaktadır. Örneğin, Pixel Experience ROM, saf Android deneyimi sunar ve birçok kullanıcı tarafından tercih edilir.

ROM yüklemek her zaman bir risk taşır ve cihazınızın garantisini geçersiz kılabilir. Bu nedenle, ROM yükleme işlemine başlamadan önce dikkatlice araştırma yapmanız ve işlemi doğru bir şekilde gerçekleştirmeniz önemlidir. Ayrıca, ROM yüklemek için cihazınızın üreticisi veya ROM geliştiricileri tarafından sağlanan talimatları dikkatlice takip etmeniz önemlidir.

Acılı Adana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yok
Cihazım
yok
Konular
6
Global Rom sıkıcı geldi Eu rom video konusunda pek iyi değil.

Acılı Adana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yok
Cihazım
yok
Konular
6
Ben Yurt dışından Xiaomi 12T Pro getirdim ve Az önce Global ROM kurdum ama ROM pek iyi çalışmadı. Kamera odaklama sorunları yaşadı uygulamalar çok iyi çalışmadı falan filan. Bu nedenle tekrar ROM kurmayı düşünüyorum. Şu an xiaomiupdate.com sitesinden bir tane Global bir tane de TR MİUİ 14 FastBoot ROM indiriyorum. Sizce onlardan hangisini kurmalıyım? Yada başka bir ROM mu kurmalıyım?

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Çin modelse çin sürümü çok iyi öneririm

Acılı Adana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yok
Cihazım
yok
Konular
6
Böyle bir sitede burayı buldum. Burası güvenilir mi?

HooniganYT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Hamza
Cihazım
Redmi Not 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
13