Yardım Xiaomi 12t pro güncellenmiyor

Samet0636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 11t
Konular
6
Merhaba beyler yakın zamanda gürcistandan xiaomi 12t pro aldım eea global cihaz güncelleme kısmında sunucuya bağlanamıyor hatası veriyor sebebi nedir cihaz daha yeni 1 2 günlük bölge ayarlarınıda değistirdim sonuç aynı yardımcı olabilecek varmı yada bir fikri olan ?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Cihaza işlem yapıldı mı, eğer repair işlemi yapıldıysa kapatılmış olabilir.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
O zaman yeni olduğu için henüz güncelleme verilmemiştir. Zaten işlem yapılmadıysa bir güncelleme geldiğinde, cihaz güncelleme kısmına düşer.

Samet0636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 11t
Konular
6
O zaman yeni olduğu için henüz güncelleme verilmemiştir. Zaten işlem yapılmadıysa bir güncelleme geldiğinde, cihaz güncelleme kısmına düşer.
Yok cihaz için güncelleme var internetten romlara baktığımda miui 14 e kdr yolu var

mibaha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşad Buğra
Cihazım
Mİ 9
Meslek
Okur-Yazar
Konular
9
Yok cihaz için güncelleme var internetten romlara baktığımda miui 14 e kdr yolu var
Evet ben de bir kaç gün önce almıştım. Aldığım gün cihazı güncelledim. Herhangi bir sorun çıkmadı.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Kastettiğim o modele güncelleme verilmediği değil, sizin cihaza düşmemiştir daha. Model aynı olsa da, her cihaza aynı gün yada zamanda dağıtım yapılmaz. neye göre belirleniyor bu bilemem, ancak bende 2 tane aynı cihazdan var birine gelen güncelleme diğerine gelmemişti, kendim güncellemiştim.

Samet0636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 11t
Konular
6
Kastettiğim o modele güncelleme verilmediği değil, sizin cihaza düşmemiştir daha. Model aynı olsa da, her cihaza aynı gün yada zamanda dağıtım yapılmaz. neye göre belirleniyor bu bilemem, ancak bende 2 tane aynı cihazdan var birine gelen güncelleme diğerine gelmemişti, kendim güncellemiştim.
Anladım hocam dediğiniz olabilir ama bence öyle olsaydı uygun güncelleme yok yazardı ama bende sunucuya bağlanılamıyor yazıyor sebebini çözemedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet ben de bir kaç gün önce almıştım. Aldığım gün cihazı güncelledim. Herhangi bir sorun çıkmadı.
Miui kaçtan geçtiniz hocam miui 14 e ve değişiklik varmı

Üst Alt