Yardım Xiaomi 12T Ekran Kilitlenmesi (Uyanmaması)

Peyer8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi note 5
Konular
6
merhaba arkadaşlar bi konuda yardım lazım, Xiaomi mi 12t alalı 1 ay oldu ve bu sorun ilk günden beridir devam ediyor sorun şu şekilde; ekran uyanmıyor yani arama gelse arkaplanda ses geliyor ama ekran yok güç düğmesine basınca da açılmıyor parmak izi de fayda etmiyor,o sırada Bluetooth kulaklık bağlı gözüküyor kulaklık tuşu ile müziği kontrol edebiliyorum ama ekran yok anca güç düğmesine uzunca basıp yeniden başlatınca açılıyor. cihazı 2. 3. haftada GENPA'ya götürdüm bizzat,değişim değişim talebi ile birlikte 1 sayfa yazılı açıklama da yaptım koydum hatta fotoğraf ve video çekmiştim sorunu ispatlamak için onu da gösterdim ve ertesi gün cihazı alabilirsiniz diye mesaj geldi sorunu sorduğumda ise yazılımsalmış,güncelleme yapıldı dendi ve o günden sonra aldığım ilk hafta bir sorun yok gibi gözüküyordu ta ki son 4 5 güne kadar. yine aynı sorun devam ediyor bir sürü video fotoğraf çektim günde birkaç kez oluyor. Cihazı tekrar GENPA'ya götürecem ve yine değişim isteyecem değişim yaparlar mı ya da değişim yapılması için yapmam gereken başka bir şey var mı? yardımcı olursanız çok sevinirim. bu sorun başına gelen varsa nasıl bir çözüm yolu izledi söyleyebilirse memnun olurum arkadaşlar teşekkürler şimdiden. fotoğraflar ekte

Ekli dosyalar

• IMG-20230123-WA0003.jpg
    IMG-20230123-WA0003.jpg
    130,8 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20230124_055202_729.jpg
    IMG_20230124_055202_729.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 13
  • VID-20230123-WA0001.mp4
    6,4 MB · Görüntüleme: 0

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
İlginç bir sorun. Yazılımsal bir bug gibi duruyor. Cihazı güncellediklerini söylemişler sıfırlanmıştır ama siz cihazı komple sıfırlayıp temiz kurulum denediniz mi?

hunk33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi 12t pro
Meslek
Pc
Konular
15
Benim a50 telefonda olmustu recovery atinca duzelmisti bilmiyorum seninki yazilimsalmi donanimsalmi anliyamadim

Peyer8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi note 5
Konular
6
İlginç bir sorun. Yazılımsal bir bug gibi duruyor. Cihazı güncellediklerini söylemişler sıfırlanmıştır ama siz cihazı komple sıfırlayıp temiz kurulum denediniz mi?
yazılımsal olduğu söylendi evet, ben garantiye götürmeden önce sıfırlayıp kurmuştum zaten düzelecek olsaydı düzelirdi diye düşünüyorum ve artık soğudum bu telefondan değişim yapılmazsa iade isteyeceğim sorun fabrikasyon gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yazılımsal olduğu söylendi evet, ben garantiye götürmeden önce sıfırlayıp kurmuştum zaten düzelecek olsaydı düzelirdi diye düşünüyorum ve artık soğudum bu telefondan değişim yapılmazsa iade isteyeceğim sorun fabrikasyon gibi
Benim a50 telefonda olmustu recovery atinca duzelmisti bilmiyorum seninki yazilimsalmi donanimsalmi anliyamadim
yazılımsal denildi güncelleme de yüklenip kuruldu ama sorun devam ediyor recovery ile de düzelmez bence , sağ olun yine de

Peyer8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi note 5
Konular
6
edit: telefon ikinci kez garantideyken değişim kararı verildi ve pro versiyonuyla değişim teklif ettiler kabul ettim. Sorun kronik büyük ihtimalle. 3 gündür yeni cihazda herhangi bir sorun yaşamadım, yaşamam da umarım. iyi forumlar

Omrfc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
6
Konuyu hortlatmış olacağım ama bende de aynı sorun var. Çözümle alakalı bilgisi olan var mı acaba?

Omrfc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
6
Konuyu hortlatmış olacağım ama bende de aynı sorun var. Çözümle alakalı bilgisi olan var mı acaba?
Servise ikinci defa aynı problemim devam etmesi sebebiyle verdim. Sıfırı ile degistirelecegini söylediler. Bu problemi yaşayan arkadaşlar olursa servise versin . İkinci verişte değiştiriliyor bilginiz olsun

Üst Alt