Yardım Xiaomi 12T Bootloop - Fastboot açılmıyor. Ne yapabilirim

MaDMaxiBo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Max
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.07
Telefon Modeli
12T
Bootloader Kilidi
Açık
Selamın Aleyküm arkadaşlar.
12T telefonum var, Twrp çıkmış diye yüklemeye çalışırken bootloop a düştü kaldı, ses kısma ile fastboot da açamıyorum. Daha önce de denemiştim fastboot açılıyordu tekrar rom atıyordum ama bu sefer o da açılmıyor. BL açık tabii ki, sürekli rom atardım.

Ne yapabilirim ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
merhaba yetkili hesap ücreti 60 dolar tutuyor. uzak bağlantı ile hallederiz. (fiyatı çin veriyor biz aracıyız)

bu günün kuruyla 1.798,40 Türk Lirası yani yetkli hesabın bedeli fiyat aşırı abartılı geldi bana bu sizce normal mi ?
yanlışın var binance dolar kuruyla ödeniyor 1821 tl yapıyor şuanda. Ne oldu fiyatı buraya yazınca ben bilmezmiyim sana buradan cevap vermeyi. üzümmüş bağcıymış birde laf kalabalığı yapıyorsun. Fiyat hoşuna gitmediyse cevap vermek zorunda bile değilsin. Senin derdin bağcıyla olmasın dostum?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Brom mode port algılıyor ise MTK cihazlar için auth Bypass yapan bir uygulama mevcut ücretsiz bir şekil de rom yüklemesi yapabilirsiniz.
yanlış bilgi. Bunu uygulayan kişiler bu tür desteklenmeyen yeni nesil cihazlara bu bilgi yüzünden kalıcı zararlar verebilir..

Oyla:

adam07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
merhaba yetkili hesap ücreti 60 dolar tutuyor. uzak bağlantı ile hallederiz. (fiyatı çin veriyor biz aracıyız)

bu günün kuruyla 1.798,40 Türk Lirası yani yetkli hesabın bedeli fiyat aşırı abartılı geldi bana bu sizce normal mi ?
burada anladığım tek şey çinli dostlarımız telefonlarını kullandığımız için sanırım bizi cezalandırıyor türkiye de asgari ücretin hiç olduğu bu günlerde telefonuma yazılım yükleme bedelinin 2000 tl ye dayanması bence hiç adil olmamış bu duruma gerçekten çok üzüldüm 300 tl 500 tl olsa neyse deyip sineye çekecektim.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
burada anladığım tek şey çinli dostlarımız telefonlarını kullandığımız için sanırım bizi cezalandırıyor türkiye de asgari ücretin hiç olduğu bu günlerde telefonuma yazılım yükleme bedelinin 2000 tl ye dayanması bence hiç adil olmamış bu duruma gerçekten çok üzüldüm 300 tl 500 tl olsa neyse deyip sineye çekecektim.
Bunlar senin temenni ve isteğin.. Birde gerçekler var. oda üst mesajda yazıyor zaten..

Oyla:

adam07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
konudaki fiyatları gören arkadaşlar sanırım twrp yüklemesi denemesi cihazı kurcalama vs den artık uzak durursunuz cidden çok canım sıkıldı balkonda soğukta sigara içmeye çıkıyorum ben.

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20

Adam sana zorla yaptırmıyor ki bak ben ne güzel belirtmişim bypass auth yapan uygulama mevcut diye.
Hocamızın yazdığı fiyatı beğenmemiş olabilirsiniz yetkili hesap ücreti o şekil de dahası onun yaptığı ücreti burada paylaşmak doğru bir hareket değildir saygısızlık. İyi günler dilerim

Oyla:

adam07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Brom mode port algılıyor ise MTK cihazlar için auth Bypass yapan bir uygulama mevcut ücretsiz bir şekil de rom yüklemesi yapabilirsiniz.
bu işlemci için henüz çözüm yok dostum azıcık araştırma yapınca acı gerçekle yüzleşiyorsun.

ortak paylaşım formunda herşey şeffaf olmalıdır ben kimseye bir şey söylemiyorum insanlar başlarına ne geleceğini başında bilsin ona göre davransın istedim sadece.

gel kardeşim işini çözelim devri bitmiş herkes birbirini azarlama akıl verme takozlama peşinde nedense bilmiyorum bir tek ben mi böyle hissediyorum herşey çok mu normal yoksa konuyu gören yorumunu yapsın artık.

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
bu işlemci için henüz çözüm yok dostum azıcık araştırma yapınca acı gerçekle yüzleşiyorsun.

ortak paylaşım formunda herşey şeffaf olmalıdır ben kimseye bir şey söylemiyorum insanlar başlarına ne geleceğini başında bilsin ona göre davransın istedim sadece.

gel kardeşim işini çözelim devri bitmiş herkes birbirini azarlama akıl verme takozlama peşinde nedense bilmiyorum bir tek ben mi böyle hissediyorum herşey çok mu normal yoksa konuyu gören yorumunu yapsın artık.
SP flashtoolu araştır bakalım biraz ne demek istediğimi anlarsın. :)

Ayrıca ki bu programın bir çok versyonu var sen detaylı araştırma yapmamışsın brom mode port gören MTK cihazlar için bu programın değiştirilmiş bir çok ayrı ayrı değişkenliği var.

Onun haricinde elinizin altında ki internete SP flashtool mi 12t yazdığınız zaman gerekli makale ve bilgilendirmeleri göreceğinizden eminim.

İyi günler dilerim

yanlışın var binance dolar kuruyla ödeniyor 1821 tl yapıyor şuanda. Ne oldu fiyatı buraya yazınca ben bilmezmiyim sana buradan cevap vermeyi. üzümmüş bağcıymış birde laf kalabalığı yapıyorsun. Fiyat hoşuna gitmediyse cevap vermek zorunda bile değilsin. Senin derdin bağcıyla olmasın dostum?

yanlış bilgi. Bunu uygulayan kişiler bu tür desteklenmeyen yeni nesil cihazlara bu bilgi yüzünden kalıcı zararlar verebilir..
Hocam denemek kendisine kalmış bir şey ben bir şey diyemem.

Benim ki sadece bir öneridir, yanlış anlaşılmasın benim cihazım tuğla olmuştu kurtarmıştım.

Risk kabul etmiyorum zaten ben 🤗
Saygı ve sevgilerimle

Son düzenleme:
Oyla:

adam07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
merhaba arkadaşlar benim cihazımı az önce tanıştığım bir arkadaş uzaktan bağlanıp yüklemeyi yaptı cihaz işlemsiz olduğu için imei silinmedi açık olan kilit kilitlendi oda hiç sorun değil yine açarım bu işlemi bana çok uygun fiyata yaptı sakın 60 dolar diyenlere yada cihazın içi açılması gerekiyor diyenlere aldanmayın cihazımın arka kapağı sökülmedi benim elimde yapıldı bu işlemi yaptırmak isteyen bana özelden ulaşsın güvenilir insan bulmak zordur kaç kişinin cihazını çöp etmişler içini açıp hiç gerek yok.

Oyla:
Üst Alt