Haber Xiaomi 12 Ultra'nın yeni bir görüntüsü yayınlandı: Devasa kamera ünitesiyle geliyor

Şubat ayında tanıtılacak Xiaomi 12 Ultra'nın tasarımını ortaya koyan yeni bir görüntü yayınlandı. Paylaşılan görsel amiral gemisi telefonun devasa bir kamera ünitesine sahip olacağını doğruluyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir


Gizmochina internet sitesi merakla beklenen Xiaomi 12 Ultra'nın yeni bir görüntüsünü paylaştı. Yayınlanan görsel amiral gemisi akıllı telefonu kılıf içerisinde gösteriyor. Ancak yine de nasıl bir tasarıma sahip olacağını anlayabiliyoruz.

Cihazın arka panelinde devasa bir kamera ünitesinin yer alacağını zaten daha önce öğrenmiştik. Yeni görüntü amiral gemisi akıllı telefonda periskop kamera da dahil olmak üzere dört görüntü sensörü yer alacağını gösteriyor. Bunlara LED flaş ve yardımcı sensörler eşlik edecek.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir


Xiaomi 12 Ultra hakkında bilinenler​

Xiaomi 12 Ultra kavisli ekranla karşımıza çıkacak. Ön kamera deliğinin ise merkeze kaydırıldığını görüyoruz. Xiaomi Mi 11 Ultra'da sol tarafta yer alıyordu. Bu aynı zamanda Xiaomi 12 Ultra'nın ekran altı kamera sistemiyle geleceğine dair söylentileri de ortadan kaldırıyor.

Xiaomi 12 Ultra'nın yüksek yenileme hızı sunan 6.6 inç büyüklüğünde 2K ekran taşıması bekleniyor. Amiral gemisi telefonda 50 + 48 + 48 + 48 megapiksel sensör kombinasyonundan oluşan dörtlü kamera sistemi bulunacak. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinden güç alacak cihaz, 120W hızlı şarj desteği ile gelebilir.

Xiaomi 12 Ultra'nın Şubat ayının ortalarında, Çin Yeni Yılı'ndan sonra piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Kaynak:
 
Üst Alt