Yardım Xiaomi 12 t pro alınır mı

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Valla bişi diyimmi sana aga . Ben 3 ay önce tr garantili 12t pro aldim . 12-256 cok pişmanım. Arayuzde istedigim akiskanlik yok ki sd 8+ gen1 olmasina ragmen ve 120hz. Kullaniyorum hep . İkincisi kamerada full hd. 60fps video cekerken durmadan takilma oluyor hem cekerken hem izlerken . Ois var ama bir samsung yada iphonedaki gibi degilde sanki eis in bi tık ustu gibi . 3. Sü ise 24.000 tl para saydim ben buna simdi ise 28.000 lerde . Cok pismanim . Xiaomide orta-üst seviye al asla üst seviyeye cikma hic bir fark yok hatta beklentinin altinda performans aliyorsun ve uzuluyorsun . Ben bugun allah nasip ederse gidicem 12t promu verip poco x5 pro alip yoluma devam edicem . İnanki x5 proya baktim bundan daha akiskan gecisler rahat ve stabilizasyon cok daha iyi .
Hatta ettim ben bunu almakla . İslemciye guvendim yazilima guvendim aldim ama bak sorun husran .
İyi dusün derim .
Hocam siz orijinal almışsınız bir yurt dışı alacağız 13 bin liraya sizin aldığınızın yarı fiyatı yani iki o fiyata düzgün başka bir telefon yok ki bu telefonu alacak kişi Mobile oynayacak başka bir şey yapmayacak o konuda nasıl denediniz mi

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Hocam siz orijinal almışsınız bir yurt dışı alacağız 13 bin liraya sizin aldığınızın yarı fiyatı yani iki o fiyata düzgün başka bir telefon yok ki bu telefonu alacak kişi Mobile oynayacak başka bir şey yapmayacak o konuda nasıl denediniz mi
13.000 e baska alinmaz haklisim . Ama dedigim gibi yazilimsal cok sorun var . Ben xiaomiciyim . Yine gidicem xiaomi magazasina poco alicam ...
Umarim sende ayni sorunlar yasanmaz .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam öyle bir yazmışsın ki telefonumdan soğuttun 😂 şu mesajı yazana kadar şarj fullendi ama değil mi hocam 😂
Aynen şarj konusunda ve tuketim konusunda iyi . Ben biraz akışkanlık ve stabilizasyon bagimlisiyim . Romdan mi kaynaklaniyor bilmiyorum ama dedigim gibi ben cok sogudum malesef.

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
13.000 e baska alinmaz haklisim . Ama dedigim gibi yazilimsal cok sorun var . Ben xiaomiciyim . Yine gidicem xiaomi magazasina poco alicam ...
Umarim sende ayni sorunlar yasanmaz .

Aynen şarj konusunda ve tuketim konusunda iyi . Ben biraz akışkanlık ve stabilizasyon bagimlisiyim . Romdan mi kaynaklaniyor bilmiyorum ama dedigim gibi ben cok sogudum malesef.
Hocam zaten X5 pro daha kötü bir telefon değil mi işlemci olarak yine siz bilirsiniz tabii

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Hocam zaten X5 pro daha kötü bir telefon değil mi işlemci olarak yine siz bilirsiniz tabii
Bugün 2 tane mistore gittim poco x5 proya baktım . 12t prodan sonra dha bi akışkansızlik hissetim. Bu yüzden kafayı kırdım . Ve garantili olmasına ragmen telefona rom yuklucem . Ama nasil bilmiyorum .

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Bugün 2 tane mistore gittim poco x5 proya baktım . 12t prodan sonra dha bi akışkansızlik hissetim. Bu yüzden kafayı kırdım . Ve garantili olmasına ragmen telefona rom yuklucem . Ama nasil bilmiyorum .
Hocam 120 watt mı kullanıyorsunuz öyle yapıyorsanız bataryada herhangi bir azalma oldu mu sağlık olarak vesaire

Poco X3 gt kasıyor diye de önceki sürüme dönmek istedim benim cihazım hard birck oldu yanınıza bilen birini ya da bilen birine yaptırmanız daha mantıklı olur bence

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Hocam 120 watt mı kullanıyorsunuz öyle yapıyorsanız bataryada herhangi bir azalma oldu mu sağlık olarak vesaire
Yok hic bir sorun . Şarj olma dürümü super . Bi fincan kahve be 1 bal sigara icene kadar fulleniyor. Tuketimide baya bi az. Pil saglik durumuda ayni aldigim gibi . Hep 120w. Kullandim orjinal

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Yok hic bir sorun . Şarj olma dürümü super . Bi fincan kahve be 1 bal sigara icene kadar fulleniyor. Tuketimide baya bi az. Pil saglik durumuda ayni aldigim gibi . Hep 120w. Kullandim orjinal
Pubg Mobile gibi ağır oyunlarda nasıl ısınıyor mu çok kasma donma vesaire var mı ona göre alalım bugünlerde alacağız çünkü kesin ona karar verdik

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Pubg Mobile gibi ağır oyunlarda nasıl ısınıyor mu çok kasma donma vesaire var mı ona göre alalım bugünlerde alacağız çünkü kesin ona karar verdik
Aga cihaz 1.100.000 antutu puani var . Neredeyse hic ısınma yok . 8+ gen1 işlemciden bahsediyoruz .chip sette uzerins tanimam bu bi gercek . Sadece video oynatimlarinda arada saliselik takilma oluyor buda global romdan kaynaklaniyor sanirim . Dedigim gibi ben akışkanlik hastasi oldugum icin bu beni rahatsiz etti . Ama şimdi mx player yukledum yağ gibi oynatiyor . Pubg de butün ayarlari en sona dayadım işlemci neredeyse daha yokmu dicem o derece saglam .

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
23
Xiaomi 13 şu an 800 dolara satılırken ona 750 dolar verilmez. 13 alın 8 gen 2 ile oyun keyfi bir başka olur.
Kardeşim 8 gen ile 8 gen 2 bin farkina bir bak derim + 12tpro mi13 den üstün bir telefon karsilastirmani tavsiyenederim

Üst Alt