Yardım Xiaomi 12 t global rom app vault aktif etme

Ömer0934

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
3
Xiaomi 12t global romda ana ekran ayarlarında uygulama kasasi yok sadece Google discover var uygulama kasasini nasıl aktif edebilirim

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
Xiaomi 12t global romda ana ekran ayarlarında uygulama kasasi yok sadece Google discover var uygulama kasasini nasıl aktif edebilirim
Endonezya romda var, ayrıca o romda miui arama ve mesaj uygulaması da var, bana göre google'ınkilerden iyi. Tavsiye ederim.
İlla ki global romda olacam diyorsanız da magisk ile rootlayıp, modül olarak falan ekleyebilirsiniz muhtemelen

Son düzenleme:

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
Endonezya romda var, ayrıca o romda miui arama ve mesaj uygulaması da var, bana göre google'ınkilerden iyi. Tavsiye ederim.
İlla ki global romda olacam diyorsanız da magisk ile rootlayıp, modül olarak falan ekleyebilirsiniz muhtemelen
hocam endonezya rom nerden bulabilirim

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
hocam endonezya rom nerden bulabilirim
buradan tüm romları indirebilirsiniz.

Endonezya Fastboot rom linki (12T-Plato için) :

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
buradan tüm romları indirebilirsiniz.

Endonezya Fastboot rom linki (12T-Plato için) :
tesekkürler hocam

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
Henüz kurulum yapmadıysanız EU Rom tavsiye ederim. Onda da arama ve mesaj uygulaması miuiye ait.

EU rom 13.0.5.0 global bazlı indirme bağlantısı:

Kurulumu da gayet basit. Fasboot modda PC ye bağlayıp, kurulum klasöründeki windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat dosyasını çalıştırmanız yeterli...
Bu arada EU romda app vault mevcut...

Son düzenleme:

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
Henüz kurulum yapmadıysanız EU Rom tavsiye ederim. Onda da arama ve mesaj uygulaması miuiye ait.

Kurulumu da gayet basit. Fasboot modda PC ye bağlayıp, kurulum klasöründeki windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat dosyasını çalıştırmanız yeterli...
daha kurulum yapmadım bu zamana kadar snapdragon işlemcili telefon kullandım twrp ile kurulum yapıyordum sıkıntı olmuyordu şimdi ilk kez mtk işlemcili telefon aldım yurt dısı suan daha elime ulasmadı ürün kargoda bekliyorum ben eu rom alısmıstım bana kararlı rom a nasıl alısacagımı düşünüyordum suan ilaç gibi geldiniz birde benim sormak istediğim rom yuklediğimde imei gidiyor diyorlar bu dogrumu ben rom denemeyi seven biriyim yuklerken imei gitmemesi için ne yapmam gerekiyor

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2

hocam telefon geldi eu rom kurmak istiyorum bootloader kilit nasıl acabilirim yardımcı olurmusun

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
daha kurulum yapmadım bu zamana kadar snapdragon işlemcili telefon kullandım twrp ile kurulum yapıyordum sıkıntı olmuyordu şimdi ilk kez mtk işlemcili telefon aldım yurt dısı suan daha elime ulasmadı ürün kargoda bekliyorum ben eu rom alısmıstım bana kararlı rom a nasıl alısacagımı düşünüyordum suan ilaç gibi geldiniz birde benim sormak istediğim rom yuklediğimde imei gidiyor diyorlar bu dogrumu ben rom denemeyi seven biriyim yuklerken imei gitmemesi için ne yapmam gerekiyor
rom yükleyince imei gitme olayını bilmiyorum. Daha önce işlem yapılmamış telefonda gitmemesi lazımi ama işlem yapılmışlarla ilgili bir bilgim yok malesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam telefon geldi eu rom kurmak istiyorum bootloader kilit nasıl acabilirim yardımcı olurmusun
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Böyle bir sürü anlatım var internette, kolaylıkla açabilirsiniz. Ama 1 hafta beklemeniz gerekecek.

Son düzenleme:

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2