Soru Xiaomi 12 sim ve ekran yansıtma sorunu Hk.

• Konbuyu başlatan ugrman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 508

ugrman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Almanya'dan Xiaomi 12 aldım. İlk defa Xiaomi kullanıyorum. İki sorunum var.
1. Sim 2 ye Turkcell hat taktığımda ya görmüyor ya da görürse de belli bir süre sonra yine görmemeye başlıyor. Özellikle telefon soğukta kalırsa kesinlikle görmüyor. Ama diğer hatları Vodafone ve Türktelekomu sıkıntısız görüyor.
2. Ekran yansıtma yaptığımda TV plus, Netflix vb uygulamalarda yansıtma da ses var ama görüntü olmuyor. Samsung s7 de ve Samsung S20 de denedim. İkiside çatır çatır yansıtıyor. Bu xiaomi telefonlarda bir ayar mı var acaba yoksa bu bir kusur mu. Başına gelen var mı?

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Turkcell sim kartınızda temassizlik olabilir soğukta daha çok görmemesi bu anlamı kuvvetlendiriyor yansıtma konusunda bir bilgim yok malesef ama genel olarak android tabanlı arayüzlerde ayarlarda birbirine çok yakındır diye düşünüyorum

ugrman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
1
Turkcell sim kartınızda temassizlik olabilir soğukta daha çok görmemesi bu anlamı kuvvetlendiriyor yansıtma konusunda bir bilgim yok malesef ama genel olarak android tabanlı arayüzlerde ayarlarda birbirine çok yakındır diye düşünüyorum
Teşekkür ederim cavabınız için. Sim kartı sim 1 taktığımda hiçbir sorum olmuyor sadece sim 2 de bu oluyor. Yansıtma da bütün ayarları karşılaştırdım hepsini birebir yaptım ama olmadı. Drm ile ilgili diyen var hdcp ile ilgili diyen var çözüm bulamadım.

Üst Alt