Yardım Xiaomi 12 lite cihazı alınır mı?

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
poco f3 kesinlikle önde 2 gb ram cidden önemli değil işlemcide f3 tokatlıyor sizin ülkenizde f3 var ise alınız (12 lite alırsanız başınız ağrır rom konusunda 13 ile geliyor size) dahili likit soğutma özelliği olan cihazın verdigi rahatlık hıcbır seyde yok bence telefonunuz 44 derecedeyken bile 4 5 dk kullanmayın 37 ye kadar düşüyor (poco f3>poco x3 gt=12 lite)
mi 12 lite>poco serisi

mayklgames12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
maykl
Cihazım
note8
Konular
3
mi 12 lite>poco serisi
Bende merak ediyorum birkaç yabancı forum araştırdım burdan kime bakmayınca tonla video falan baktım F4 buldum hatta 200 300 TL farkla ona yöneleceğim bana f3 ve ya f4ün kamera haricinde nasıl geri kaldığını açıklar mısınız ona göre karar vereceğim bende henüz gidip almadım

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
Bende merak ediyorum birkaç yabancı forum araştırdım burdan kime bakmayınca tonla video falan baktım F4 buldum hatta 200 300 TL farkla ona yöneleceğim bana f3 ve ya f4ün kamera haricinde nasıl geri kaldığını açıklar mısınız ona göre karar vereceğim bende henüz gidip almadım
Mi serisi her zaman iyidir malzeme kalitesi olsun güncelleme konusu olsun ben bir ara mi 11 lite kullandım bakın birde lite normalde lite versiyonlara güncelleme geç gelir ama mi serisi miui 13 güncellemesi bana geldi poco x3e 2-3 ay sonra geldi hem güncelleme hem malzeme kalitesi hem ekran olarak daha iyidir hep
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hangi özellikleri poco f3 ü geçti sormak isterim :)
İşlemci hariç herşey angel~~

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
Mi serisi her zaman iyidir malzeme kalitesi olsun güncelleme konusu olsun ben bir ara mi 11 lite kullandım bakın birde lite normalde lite versiyonlara güncelleme geç gelir ama mi serisi miui 13 güncellemesi bana geldi poco x3e 2-3 ay sonra geldi hem güncelleme hem malzeme kalitesi hem ekran olarak daha iyidir hep

işlemci hariç herşey mi .d
piksel yoğunluğu
bataryası
ekran boyutu
ekran çözünürlüğü
ekran yenileme hızı
hızlı şarj olma
kamera özellikleri
cpu frekansı
bluetooth sürümü
3.5 mm kulaklık girişi
3D Vapor-Chamber Soğutma
Dahili Likit Soğutma Sistemi
Hi-Res Audio Sertifikası
HWA (Hi-Res Wireless Audio)
bu özelliklerdeki telefonların hepsi 12 lite dan ucuz poco telefonları erken güncelleme geliyor diyebilirsiniz fakat rom düşürmek içir saatlerinizi harcarsınız. her güncelleme sonrası performans dahada düşüyor 13 sürümü ile gelen telefonda tam performansı hiçbir zaman alamazsınız iyi günler

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
piksel yoğunluğu
bataryası
ekran boyutu
ekran çözünürlüğü
ekran yenileme hızı
hızlı şarj olma
kamera özellikleri
cpu frekansı
bluetooth sürümü
3.5 mm kulaklık girişi
3D Vapor-Chamber Soğutma
Hi-Res Audio Sertifikası
bu özelliklerdeki telefonların hepsi 12 lite dan ucuz poco telefonları erken güncelleme geliyor diyebilirsiniz fakat rom düşürmek içir saatlerinizi harcarsınız. her güncelleme sonrası performans dahada düşüyor 13 sürümü ile gelen telefonda tam performansı hiçbir zaman alamazsınız iyi günler
kardeşim kafan iyimi epeyden bak hızlı şarj ekran çözünürlüğü hep daha iyi

piksel yoğunluğu
bataryası
ekran boyutu
ekran çözünürlüğü
ekran yenileme hızı
hızlı şarj olma
kamera özellikleri
cpu frekansı
bluetooth sürümü
3.5 mm kulaklık girişi
3D Vapor-Chamber Soğutma
Hi-Res Audio Sertifikası
ekran yenileme hızı aynı zaten hep boş şeyler yazmıssın sırf poco kullanıyosun diye fanboyluk yapmana gerek yok herkes biliyor 12 lite tokatlıyor :D

piksel yoğunluğu
bataryası
ekran boyutu
ekran çözünürlüğü
ekran yenileme hızı
hızlı şarj olma
kamera özellikleri
cpu frekansı
bluetooth sürümü
3.5 mm kulaklık girişi
3D Vapor-Chamber Soğutma
Hi-Res Audio Sertifikası
kamera olarak 12 lite önde dahaa güncel cihaz sanki bataryada dağlar kadar fark var 200 mah birşey var 10 dk max etki eder piksel daha fazla 12 litede az bilgin olsun

piksel yoğunluğu
bataryası
ekran boyutu
ekran çözünürlüğü
ekran yenileme hızı
hızlı şarj olma
kamera özellikleri
cpu frekansı
bluetooth sürümü
3.5 mm kulaklık girişi
3D Vapor-Chamber Soğutma
Hi-Res Audio Sertifikası
bluetooth sürümü daha yüksek 12 lite'ın bu arada onuda ekleyeyim fan boyluk yaPmayın lütfen neymiş efendim kamerası daha iyimiş aynen ois yok 12 litede ois var ve 108 mp :D

Son düzenleme:

mayklgames12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
maykl
Cihazım
note8
Konular
3

Ben X3 lerden bahsetmiyorum f serisinden bahsediyorum f serisinden mutsuz olanı daha görmedim benim zamanımda millet F1 f2 ler alıyordu oyunlar için falan daha şikayetçi olanını görmedim güncelleme diyorsun da miuı hiç bir güncellemesi stabil değil erken gelse ne gelmese ne malzeme kalitesine birşey diyemem 2 sinide kullanmadım bilmiyorum

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
Ben X3 lerden bahsetmiyorum f serisinden bahsediyorum f serisinden mutsuz olanı daha görmedim benim zamanımda millet F1 f2 ler alıyordu oyunlar için falan daha şikayetçi olanını görmedim güncelleme diyorsun da miuı hiç bir güncellemesi stabil değil erken gelse ne gelmese ne malzeme kalitesine birşey diyemem 2 sinide kullanmadım bilmiyorum
Zaten f3 ile karşılaştırdım daha iyi.

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
kardeşim kafan iyimi epeyden bak hızlı şarj ekran çözünürlüğü hep daha iyi

ekran yenileme hızı aynı zaten hep boş şeyler yazmıssın sırf poco kullanıyosun diye fanboyluk yapmana gerek yok herkes biliyor 12 lite tokatlıyor :D

kamera olarak 12 lite önde dahaa güncel cihaz sanki bataryada dağlar kadar fark var 200 mah birşey var 10 dk max etki eder piksel daha fazla 12 litede az bilgin olsun

bluetooth sürümü daha yüksek 12 lite'ın bu arada onuda ekleyeyim fan boyluk yaPmayın lütfen neymiş efendim kamerası daha iyimiş aynen ois yok 12 litede ois var ve 108 mp :D
kamera modları önde bluetooth sürümü daha yüksek .d ? 200 maha 10 dk diyorsun sana göre telefonlar 4 saat mi gidiyor , teknolojisi şarj süresini yarıya kadar düşürüyor ve bunu 10k lık poco yapıyor fanboylugunuzu veya poco haterlıgınızı baska yerde yapınız gsm arenadan da bakın tek epey değil.

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
kamera modları önde bluetooth sürümü daha yüksek .d ? 200 maha 10 dk diyorsun sana göre telefonlar 4 saat mi gidiyor , teknolojisi şarj süresini yarıya kadar düşürüyor ve bunu 10k lık poco yapıyor fanboylugunuzu veya poco haterlıgınızı baska yerde yapınız gsm arenadan da bakın tek epey değil.
kamera modları apk ile kurulur sanki sürekli kullandığınız modlar gibi konuşuyorsunuz gereksiz modlar var ayrıca ois olmadan bir şeye yaramaz bluetooth sürümü mi 12 lite 5.2 poco 5.1 ayrıca sizde poco kullanıyorum diye her telefonu övemezsin.

Üst Alt