Haber Xiaomi 12 global versiyonu Geekbench'te görüntülendi

Xiaomi 12 global versiyonu Geekbench'te görüntülendi. Xiaomi'nin yeni amiral gemisi Xiaomi 12'nin global versiyonu, 8 GB RAM belleğiyle Geekbench testlerinden geçti.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir


Xiaomi yeni amiral gemisi Xiaomi 12 ile küresel pazara açılıyor. Yüksek özelliklere sahip Xiaomi 12, global versiyonu ile Geekbench testlerinde görüntülendi. Testlere giren Xiaomi 12 modelinin 8 GB RAM belleğe sahip olduğu görülürken, 12 GB'lık versiyonun gelip gelmeyeceği hala belli değil.

Xiaomi 12'nin global versiyonu Geekbench'te ortaya çıktı​

Geçtiğimiz ay tanıtılan Xiaomi 12'nin global sürümü yakında çıkış yapacak. Şimdilik sızıntılarla karşımıza çıkan Xiaomi 12, bugün Geekbench'te görüntülendi. Geekbench verilerine göre 8 GB RAM bellek ile gelecek olan Xiaomi 12'nin bir de 12 GB RAM bellekli versiyonu olması bekleniliyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir


Öte yandan söylentilere ve Geekbench performansına göre diğer versiyon gibi Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile gelmesi beklenilen Xiaomi 12 global versiyonu, yazılım olarak Android 12'yi kullanıyor. Tek çekirdek testinden 711 puanla geçen Xiaomi 12, çoklu çekirdek testinden ise 2834 puanla geçiyor. Son olarak 6,28 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekrana sahip olması beklenilen Xiaomi 12, 120Hz yenileme hızı, 256 GB'a kadar depolama ve 67W hızlı şarj desteği gibi özelliklere sahip olacak.

Kaynak:
 
Üst Alt