Yardım Xiaomi 11T Sürekli Fastboot'a düşüyor

baba077099

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Gm 4g
Konular
2
Merhabalar cihazımda global rom yüklüydü google arama uygulamasından nefret etmeye başladığım için endonezya rom kurmak istedim. Cihazımın bootloader kilidi kapalıydı. Bende dimensity 1200 e göre bypass toolu kullanarak bypass yaptım ve spflash tool ile romu yükledim. Rom yüklemesi başarılı oldu ama cihazın bağlantısını söküp açma tuşuna bastıktan sonra mi yazısından sonra fastboota atıyor bir türlü başlamıyor. Recovery'e girip format data yaptım tekrar denedim yine olmadı. Romun bozuk olabileceğini düşünüp tekrardan indirip denedim olmadı. Bu sefer EEA rom indirip spflash tool ile yeniden yükledim yine sonuç değişmedi. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Teşekkürler.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Merhabalar cihazımda global rom yüklüydü google arama uygulamasından nefret etmeye başladığım için endonezya rom kurmak istedim. Cihazımın bootloader kilidi kapalıydı. Bende dimensity 1200 e göre bypass toolu kullanarak bypass yaptım ve spflash tool ile romu yükledim. Rom yüklemesi başarılı oldu ama cihazın bağlantısını söküp açma tuşuna bastıktan sonra mi yazısından sonra fastboota atıyor bir türlü başlamıyor. Recovery'e girip format data yaptım tekrar denedim yine olmadı. Romun bozuk olabileceğini düşünüp tekrardan indirip denedim olmadı. Bu sefer EEA rom indirip spflash tool ile yeniden yükledim yine sonuç değişmedi. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Teşekkürler.
Bootloader açikmi?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz..

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ben cihazı yeni aldım yazılım la IMEI atıldı ileride örneğin MIUI 14 çıkarsa güncelleme yaparsam uzaktan yazılım la IMEI atılabilir mı
bu soru biraz kahinlik içeriyor maalesef o yetenek yok :) uyumlu twrp olmaz. ücretsiz yollar kapanır. (ki yeni yazılımlarda sideload açığı kapandığı duyuruldu) sıkıntılı durumlar oluşabilir. Şu anda bunu kimse bilemez..

baba077099

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Gm 4g
Konular
2
Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz..
Hocam öğrenciyim açıkçası çok bir param yok cebimde 850 tl burstan başka gelirim yok. Şuan diğer ayın 10 ununu iple çekiyorum. Cebimde 200 tl harçlığım var başka param yok. Bir ümit yardım alabileceğimi düşünmüştüm. Bir yol gösterirseniz çok dua ederim. Etmezseniz de canınız sağolsun. 😞

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam öğrenciyim açıkçası çok bir param yok cebimde 850 tl burstan başka gelirim yok. Şuan diğer ayın 10 ununu iple çekiyorum. Cebimde 200 tl harçlığım var başka param yok. Bir ümit yardım alabileceğimi düşünmüştüm. Bir yol gösterirseniz çok dua ederim. Etmezseniz de canınız sağolsun. 😞
yani aslında kendi yapabileceğiniz bir durum olsa zaten forumda mutlaka rehberi yada çözümü mevcut olur. ama bende kesin bir çözüm bilmiyorum 2-3 sebep var kafamda bağlanıp denenecek. bunun içinde tabiki tool gerekli olacak o yüzden kendi imkanlarınızla çözüm çıkacağını pek sanmıyorum.

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
bu soru biraz kahinlik içeriyor maalesef o yetenek yok :) uyumlu twrp olmaz. ücretsiz yollar kapanır. (ki yeni yazılımlarda sideload açığı kapandığı duyuruldu) sıkıntılı durumlar oluşabilir. Şu anda bunu kimse bilemez..
Teşekkür ederim o zaman miui14 çıkarsa falan IMEI yapıldığı kesinleşmeden güncelleme yapmamak lazım

Shunter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi6
Konular
0
bu sideload açığının kapanmasının kesin kayıtla ilişkisi ne olur hocam?

Üst Alt