Çözüldü Xiaomi 11T rom değiştirme sonucu hata

jirain21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
1
Herkese merhabalar hayırlı ramazanlar. Global romdan Endonezya roma geçiş yaptım. Flash işlemi bitmeden hata verdi ama telefona rom başarıyla yüklendi. Bootladeri açtım ve işlem sonrası kapattım. Telefonu her açıp kapattığımda veya yeniden başlattığımda "your device is corrupted it cannot be trusted and may not work properly" yazısı çıkıyor. Ayrıca batarya biraz daha hızlı gitmeye başladı. Şu an güncel indo 13.0.1 yüklü. 12.5e düşürsem düzelir mi bu yazı nasıl gider telefonu fabrika ayarlarına güncellesem olur mu acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. İlk defa xiaomi kullanıyorum umarım forumu yanlış kullanmıyorumdur. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Yapılan işlem de sorun yok rom atılmış sorunsuz mi flash hata vermesinin sebebi rom atıldıktan sonra sorunsuz onu yapar bu normal ama neden kılıfı kapatıyorsunuz onu almadım ilerde bir sorun çıkarsa o kilit sizin büyük masraflardan kurtarıcakti onun açık durmasının hiçbir zararı yok aksine çok yararı var.Bu cihazı yeniden başlatın adamı hataua gelirsek cihaz güvenilmez hatası veriyor ama bunu recovery ekranında mi yoksa cihaz sistemi açık iken mi veriyor orasını anlamadım.Ve pil olarak yorumlarsam Xiaomi her bir üst MIUI sürümü yayınladığinda pil haddinden fazla harcar nedeni yeni güncelleme de bir takım yenilikler var ve hemde stabil değil tam eksiklikleri ve sorunları var daha MIUI 13 un .Geriye miui12.5 dönmek isticeksiniz şimdi kilit açık olmadığından donemezsiniz bir daha başvuru yapmanız lazim tabi açarsa oda geçmiş olsun şimdiden

Oyla:

jirain21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
1
Yapılan işlem de sorun yok rom atılmış sorunsuz mi flash hata vermesinin sebebi rom atıldıktan sonra sorunsuz onu yapar bu normal ama neden kılıfı kapatıyorsunuz onu almadım ilerde bir sorun çıkarsa o kilit sizin büyük masraflardan kurtarıcakti onun açık durmasının hiçbir zararı yok aksine çok yararı var.Bu cihazı yeniden başlatın adamı hataua gelirsek cihaz güvenilmez hatası veriyor ama bunu recovery ekranında mi yoksa cihaz sistemi açık iken mi veriyor orasını anlamadım.Ve pil olarak yorumlarsam Xiaomi her bir üst MIUI sürümü yayınladığinda pil haddinden fazla harcar nedeni yeni güncelleme de bir takım yenilikler var ve hemde stabil değil tam eksiklikleri ve sorunları var daha MIUI 13 un .Geriye miui12.5 dönmek isticeksiniz şimdi kilit açık olmadığından donemezsiniz bir daha başvuru yapmanız lazim tabi açarsa oda geçmiş olsun şimdiden
İşlemci mtk olduğu için dosya ile hemen açılabiliyor hata ise şu an telefonu normal kapatıp açayım yine hata veriyor onu anlamadım düşürme yaparsam telefona zararı olur mu acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İşlemci mtk olduğu için dosya ile hemen açılabiliyor hata ise şu an telefonu normal kapatıp açayım yine hata veriyor onu anlamadım düşürme yaparsam telefona zararı olur mu acaba?
Bu normal telefonu açıp kapatırken gelen ekran. Güç tuşuna bir kere basınca açılıyor bunu sormak istemiştim teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-04-06-21-01-27-410_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-04-06-21-01-27-410_com.whatsapp.jpg
    127,3 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Düşürme yada yükseltme cihaza zarar vermez ama kilit bir daha kolay açabilir misiniz muamma orası

Oyla:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Orası önemli değil hocam fotodaki yazının espirisi nedir fabrika reset atsam geçer mi?
miflashtool ile global rom yükleyin tekrardan bootloader kapatmadan, k40g de sorun bu şekilde çözülmüştü.

Oyla: Çözüm

mrtkrc07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
2
xiaomi 11T bootloader kilidi nasıl açılıyor hocam
Düşürme yada yükseltme cihaza zarar vermez ama kilit bir daha kolay açabilir misiniz muamma orası
xiaomi 11T bootloader kilidi nasıl açılıyor hocam açamadımda ben

Oyla:
Üst Alt