Yardım Xiaomi 11T Pro vili güncelleme almıyor (12.5.21.0 rkdeuxm)

Caglaria35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11Lite
Konular
2
Merhaba Arkadaşlar ,

Cihazım 11 t pro vili 9 aydır kullanıyorum aynı sürüm ile kullanıyorum (Xiaomi 11T Pro (Vili) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.20.0.RKDEUXM)

geçen hafta Dirençli imeri repair işlemi yapıldı , fakat halen daha cihaz güncelleme almadı .

Manuel olarak güncelleme denediğimde doğrulanamadı hatası alıyorum.

Xiaomi 11T Pro (Vili) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.20.04.RKDEUXM
Xiaomi 11T Pro (Vili) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.21.0.RKDEUXM

bir çok farklı versiyon denedim güncelleme yapamadım . Şimdi fastboot moda alıp hangi sürümü yüklemeliyim , direnç işlemini yapam firma kendi kendine gelcek bekle dedi fakat 9 aydır beklemekten sıkıldım . Fastboot ile hangi room u yüklemeliyim.?

methcnnbs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Merhaba Arkadaşlar ,

Cihazım 11 t pro vili 9 aydır kullanıyorum aynı sürüm ile kullanıyorum (Xiaomi 11T Pro (Vili) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.20.0.RKDEUXM)

geçen hafta Dirençli imeri repair işlemi yapıldı , fakat halen daha cihaz güncelleme almadı .

Manuel olarak güncelleme denediğimde doğrulanamadı hatası alıyorum.

Xiaomi 11T Pro (Vili) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.20.04.RKDEUXM
Xiaomi 11T Pro (Vili) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.21.0.RKDEUXM

bir çok farklı versiyon denedim güncelleme yapamadım . Şimdi fastboot moda alıp hangi sürümü yüklemeliyim , direnç işlemini yapam firma kendi kendine gelcek bekle dedi fakat 9 aydır beklemekten sıkıldım . Fastboot ile hangi room u yüklemeliyim.?
Mi flash ile eea son sürümünü yükleyebilirsiniz aynı cihazı aynı şekilde kullanıyorum. Mi flash ile yükleme yaptığınız da IMEI'lerde bir sıkıntı olmuyor. Defalarca custom Rom ve orjinal romlar arasında geçiş yaptım.

Caglaria35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11Lite
Konular
2
Direk bunu Save user data seçeneği ile kurabilirmiyim.

methcnnbs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Direk bunu Save user data seçeneği ile kurabilirmiyim.
Save user data nedir tam olarak bilmiyorum. Tahminimce güncelleme panelinden yüklemeyi söylüyorsunuz anladığım kadarıyla. Onun için recovery versiyonunu indirmeniz lazım diye biliyorum. İsterseniz recovery versiyonunu da paylaşabilirim.En güzeli mi flash ile temiz kurulumdur öyle yapmanızı öneririm.

Caglaria35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11Lite
Konular
2
Telefona imei işlemi yapoan firma ota güncellemesini beklememi söyledi bir sortun olmaz ise yükleyeceğim.
link paylaşabilirmsiniz.

methcnnbs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Telefona imei işlemi yapoan firma ota güncellemesini beklememi söyledi bir sortun olmaz ise yükleyeceğim.
link paylaşabilirmsiniz.
Zaten bunun mantığı da ota güncelleme şeklinde. Güncelleme kısmına gelin, güncellemeleri kontrol edin. Ardından MIUI 12 yazan yere defalarca tıklayın ek güncelleme özellikleri açıldı şeklinde uyarı verene kadar. Ardından sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın güncelleme paketini seçin yazan yere girin indirdiğiniz dosyayı seçip yükleyin.

Caglaria35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11Lite
Konular
2
Resimdeki bu hata mesajını alıyorum . Farklı romlarda denedim( eea ) hep aynı mesajı veriyor sadece v12.5.21 de güvenlik paketi daha düşük olduğu için yüklenemedi diyor ...

Ekli dosyalar

• IMG_20230904_225630.jpg
    IMG_20230904_225630.jpg
    134,3 KB · Görüntüleme: 19

methcnnbs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Resimdeki bu hata mesajını alıyorum . Farklı romlarda denedim( eea ) hep aynı mesajı veriyor sadece v12.5.21 de güvenlik paketi daha düşük olduğu için yüklenemedi diyor ...
Mı flash ile temiz kurulum yapın sorun çıkmayacaktır. İlk mesajda verdiğim fastboot romu indirip yükleyin.

Caglaria35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11Lite
Konular
2
Yüklerken mi flash uygulamasında flash_all.bat dosyaında ilk 14 satırın silinmesi gerekiyormuş. bu şekilde crc error hatassı vermiyor tekrar denedim not catch checkpoint hatası verdi.fakat güncelleme olmuş şimdi otomatik güncelleme aktif hale geldi. bilginize, teşekkürler methcnnbs

simos35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Safa
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
4
Mi flash ile eea son sürümünü yükleyebilirsiniz aynı cihazı aynı şekilde kullanıyorum. Mi flash ile yükleme yaptığınız da IMEI'lerde bir sıkıntı olmuyor. Defalarca custom Rom ve orjinal romlar arasında geçiş yaptım.

Bende direnç işlemi yapılı fakat bootloader kilidi kapalı. Bu şekilde bu yöntemle rom yüklemesi yapılabilir mi?

Üst Alt