MIUI 12.5 Xiaomi 11T Pro (Vili) Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RKDIDXM İndirme Bağlantıları

oguzhansenyigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Tamamda bu orjinal xaomi romu değilmi telefonun kilidini açmak istemiyorum ben, normalde redmi note 8 vardı mesela xaomitools programından offical rom seçip ordan hindistanı seçtiğimde otomatik yükleniyordu. Fakat bunda telefon ekranı %4.99da kalıyor ve programda sideload hatası veriyor.
XaomiTools v2 alfa sürümü kullandım belki hata betadadır diye fakat bu sefer yine 4.99 da kaldı üstelik bu sefer telefon tekrar başladı program mtp hatası dedi fakat telefona rom yüklenmiş gibi 0 dan kurulum yaptım birde ne göreyim aynı roma reset atmış sadece :( TR Romundan kurtulamadım yardım lütfen :(

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Tamamda bu orjinal xaomi romu değilmi telefonun kilidini açmak istemiyorum ben, normalde redmi note 8 vardı mesela xaomitools programından offical rom seçip ordan hindistanı seçtiğimde otomatik yükleniyordu. Fakat bunda telefon ekranı %4.99da kalıyor ve programda sideload hatası veriyor.
Evet Orjinal Xiaom Resmi Romu TR Romundan kurtulamadım Diyorsunuz Endonezya Romunu Güncellemeyle Yüklemeye Kalkıyorsunuz Twrp ile kurmanız Gerek BL Kilidi kapalıysada xaomitools'La Yükleyemezsiniz Artık Çalışmıyor

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Twrp harici kurulum zor. İstediği kadar orijinal rom olsun bu rom dosyası cihazında twrp kurulu olanlar için. Twrp ile uğraşmak istemiyorsanız yükleyemezsiniz.

oguzhansenyigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Bilmiyordum o linktekinin twrp olduğunu teşekkür ederim.

İsmailer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
K20pro
Meslek
Bankacı
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi 11T Pro (Vili) Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RKDIDXM

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu İndirip MI Flash Yazılımı ile Cihazınıza Yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

1-OTA Rom İndirme Bağlantıs

2:Recovery Rom İndirme Bağlantısı

,
3:Fastboot Rom İndirme Bağlantısı
Endonezya romunda MIUI dişler ve mesajlaşma varmı? Google arama mesajlaşmamı var? çağrı kaydedici için soruyorum.tşkkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Endonezya romunda MIUI dialer ve mesajlaşma varmı? Google arama mesajlaşmamı var? çağrı kaydedici için soruyorum.tşkkürler.

Endonezya romunda MIUI dialer ve mesajlaşma varmı? Google arama mesajlaşmamı var? çağrı kaydedici için soruyorum.tşkkürler.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi 11T Pro (Vili) Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RKDIDXM

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu İndirip MI Flash Yazılımı ile Cihazınıza Yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

1-OTA Rom İndirme Bağlantıs

2:Recovery Rom İndirme Bağlantısı

,
3:Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Endonezya romunda MIUI dişler ve mesajlaşma varmı? Google arama mesajlaşmamı var? çağrı kaydedici için soruyorum.tşkkürler.

Var Var Var İsmail 3 Mesajına Cevapıda Verdim

magellan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
cuneyt kaya
Cihazım
mi5 + mi5s
Konular
24
Merhaba, arama kaydedici için 2-3 sonra çalışmadığını yazmış bir kullanıcı. Sorun yaşayan var mı? Birde türkçe dil vardır inşallah

İsmailer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
K20pro
Meslek
Bankacı
Konular
5
XaomiTools v2 alfa sürümü kullandım belki hata betadadır diye fakat bu sefer yine 4.99 da kaldı üstelik bu sefer telefon tekrar başladı program mtp hatası dedi fakat telefona rom yüklenmiş gibi 0 dan kurulum yaptım birde ne göreyim aynı roma reset atmış sadece :( TR Romundan kurtulamadım yardım lütfen :(
Kilit açmadan istediğin global romu yükletebilirsin, yetkili hesap sahibi birisine, ama mastaflı oluyor

ugurgurbuz39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 9
Konular
25
Merhaba, Endonezya miui 13 sürümü varsa paylaşabilir misiniz?

Üst Alt