MIUI 13 Xiaomi 11T - Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKWIDXM İndirme Bağlantıları

yolcu02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5
Konular
6
Cihazı bugün aldım Google dilaler için bu romu kurmak istiyorum botloder kapalı normal yüklü recoveryden bunu kurabilirmiyim yoksa twrp benzeri recovery şart mi

Ayduyd123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FEDERICO
Cihazım
Galaxy Note 10+
Konular
3
Cihazı bugün aldım Google dilaler için bu romu kurmak istiyorum botloder kapalı normal yüklü recoveryden bunu kurabilirmiyim yoksa twrp benzeri recovery şart mi
Twrp gerek yok bootloaderi açıp mi flash tool ile direkt kuracaksın, bootloader kapalı olduğuna göre ya tr cihazın var ya da henüz imei atılmamış sorun olmaz o sebeple, imei işleminden sonra rom değiştirmek bu telefonda biraz sıkıntı orijinal efs yedeklerine ihtiyacın var ve nasıl yapılıyor bilmiyorum ücretli destek veriyorlar o konuda, sadece bu roma geçmek istiyorsan internette xiaomi rom değiştiremek diye ararsan kolayca yaparsın sıkıntı çıkmaz.

yolcu02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5
Konular
6
Twrp gerek yok bootloaderi açıp mi flash tool ile direkt kuracaksın, bootloader kapalı olduğuna göre ya tr cihazın var ya da henüz imei atılmamış sorun olmaz o sebeple, imei işleminden sonra rom değiştirmek bu telefonda biraz sıkıntı orijinal efs yedeklerine ihtiyacın var ve nasıl yapılıyor bilmiyorum ücretli destek veriyorlar o konuda, sadece bu roma geçmek istiyorsan internette xiaomi rom değiştiremek diye ararsan kolayca yaparsın sıkıntı çıkmaz.
Cihaz yurt dışı inei atılmamış suan

Ayduyd123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FEDERICO
Cihazım
Galaxy Note 10+
Konular
3
Cihaz yurt dışı inei atılmamış suan
Tamam o zaman işlem basit bootloaderini aç sonra internetten mi flash tool ile rom atma videolarına bak, direkt senin telefonuna işlem yapan birinin videosunu bulamayabilirsin ama işlem aynı şekilde oluyor zaten, dikkat etmen gereken tek şey rom atarken bootloader'i kapatmamak, gerçi imei de atılmamış kapatsan da sorun olmaz ama yine de o kısma dikkat et, sorun çıkmaz kolayca geçersin.

avharput

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Veli
Cihazım
iphone 6
Konular
3
Hocam sorunu çözbildiniz mi ona göre geçiş yapmak istiyorumda
Evet son gelen güncelleme ile 13.0.2 yükledim kendiliğinden başladı 67w yazısı çıktı hiç bir sıkıntı yok şükür herşey 10 numara benim için

Stefan1635

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hikmet
Cihazım
Redmi not 7
Konular
2
Arkadaşlar, bootloder açmadan direk bunu yükleye bilir miy

Stefan1635

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hikmet
Cihazım
Redmi not 7
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, bu romu tavsiye edermisiniz. Bl kilit sonra bu romu yüklemek istiyorum, daha önce redmi not 10 pro vardı o telefonda bu romu çok tavsiye ediyorlardı.

yolcu02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5
Konular
6
Bende bugün kurdum sıfır sıkıntı tavsiye ederim miui arama ve mesaj var akıcı sorun yok

Stefan1635

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hikmet
Cihazım
Redmi not 7
Konular
2
Eyvallah bl kilit açılsın kuracağım

Stefan1635