Yardım Xiaomi 11T (agate) Şarjı Çok Hızlı Bitiyor !

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
valla hocam ben de aynı telefonu kullanıyorum bi gariplik var cidden bazen çok iyi alıyorum bazen de ben kullanmadan kendi kendine bitiriyor
geçenlerde 8 saat aldım şu anda da durum bu
Hocam ben geçenlerde sıfırladım bir sürü uygulama kurdum. Birde gün içinde bağlantı paylaşımı yaptım falan 4 saati zor gördüm. Bundan önce Note 8 pro kullanıyordum şarj bundan kat kat iyi gidiyordu.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
158
valla hocam ben de aynı telefonu kullanıyorum bi gariplik var cidden bazen çok iyi alıyorum bazen de ben kullanmadan kendi kendine bitiriyor
geçenlerde 8 saat aldım şu anda da durum bu
xiaomi güvenlik uggulmasındaki ekran süresi doğru değil nedeni artık sapıtıyor süreler takip ederseniz anlarsınız 1 saat ekran süresi eklemesi gerekirken geriye gidiyor siz bakıyorsunuz ki doğru aslında hayır uygulamada hata var 1-2 senedir bu sorun var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben geçenlerde sıfırladım bir sürü uygulama kurdum. Birde gün içinde bağlantı paylaşımı yaptım falan 4 saati zor gördüm. Bundan önce Note 8 pro kullanıyordum şarj bundan kat kat iyi gidiyordu.
10 saat aldığımı gördüm 8 pro da :)

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
xiaomi güvenlik uggulmasındaki ekran süresi doğru değil nedeni artık sapıtıyor süreler takip ederseniz anlarsınız 1 saat ekran süresi eklemesi gerekirken geriye gidiyor siz bakıyorsunuz ki doğru aslında hayır uygulamada hata var 1-2 senedir bu sorun var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

10 saat aldığımı gördüm 8 pro da :)
Valla güvenlik uygulamasından ziyade sabahtan beri dikkatle takip ediyorum. Gün boyunca güç tasarrufunda 120 Hz kullandım henüz bitmedi bakalım ne olacak sonuç.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
158
Valla güvenlik uygulamasından ziyade sabahtan beri dikkatle takip ediyorum. Gün boyunca güç tasarrufunda 120 Hz kullandım henüz bitmedi bakalım ne olacak sonuç.
İçinde oyunda var paso sosyal medya var nerdeyse ve full 120hrtz baya iyi rakam 8 saat alir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-22-00-06-46-021_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-12-22-00-06-46-021_com.miui.securitycenter.jpg
    117,5 KB · Görüntüleme: 16
Üst Alt